Souhlas pro soubory cookies

Jak pečovat o třísla

S univerzálním strojkem Braun body můžete dosáhnout jakéhokoli vzhledu těla tak, jak si budete přát.

Možná jste již zkoušeli zastřihování hrudníku nebo holení podpaží, ale co vaše dolní části těla? Strojek na celé tělo vám téměř okamžitě poskytne čistý vzhled i tam dole. Upravený vzhled není už jen pro holčičky – tak do toho!

Krok 1

Nejprve použijte výkonný zastřihovač k zastřižení pubického ochlupení, a to na jakoukoli délku budete chtít. Vaše třísla tak získají nejen čistější vzhled, ale zjednoduší se také následující holení partií, které chcete mít dokonalé hladké. A nebojte se tohoto způsobu odstraňování chloupků, s hřebenem pro citlivou pokožku jsou vaše nejchoulostivější partie v bezpečí!

Zastřihněte si pubické ochlupení strojkem Braun

Krok 2

Nyní si dejte horkou sprchu, která změkčí vousy a otevře póry. Naneste trochu holicího krému pro citlivou pokožku. Díky integrovaným břitům Gillette Fusion vám nabídne mimořádně hladké a bezpečné oholení, bez omezení i při odstraňování chloupků v oblasti genitálií – jakákoli vámi zvolená oblast třísel bude čistě oholena. Pokožku držte nataženou a holte krátkými, jemnými tahy.

Zastřihovač Braun s břity Gillette Fusion

Krok 3

Chcete-li, aby oblast vašich třísel byla upravenější a více sexy, pak je dobrým nápadem odstranění chloupků na podbřišku. Je to také hezký způsob, jak vytvarovat a doladit vzhled vašeho břicha, takže byste se na to možná mohli podívat a vyzkoušet. Zastřihněte či oholte danou oblast jedním tahem, takže docílíte svůdného vzhledu těla.

Zastřihněte si chloupky na podbřišku pomocí zastřihovačů Braun

Mohlo by se vám líbit

Zatřihovač Braun na tělo

Zatřihovač Braun na tělo

Vyzkoušejte nástavce pro péči o tělo značky Braun