Jak zastřihovat a získat tak dokonale stylový vzhled

Jak zastřihovat a získat tak dokonale stylový vzhled

Zastřihovač vousů Braun je skvělý pro získání svěžího, stylového vzhledu.

Vedle zastřihování plnovousu, udržování strniště pod kontrolou anebo tvarování jiného stylu, je strojek Braun skvělý pro získání cool stylového vzhledu. Jednoduše zkombinuj oholenou hlavu s jednodenním strništěm a zastřihuj ho každý den.

Krok 1

Chcete-li si zachovat styl sexy strniště, zvolte na beard&head nejkratší nastavení. Zastřihujte vousy každý den a nedovolte strništi dorůst do plnovousu. Nezapomeňte využít možnosti tvarování s beard&head, které vašemu strništi dají přesné kontury a upravený vzhled.

Krok 2

Pro doladění vzhledu zastřihni vlasy na krátko. Není to jen účes vyžadující nízkou údržbu, ale hodí se také dokonale k hezky upravenému strništi. Můžete samozřejmě využít také tvarovací funkce a vyholit si na krátkém sestřihu nějaké super vzory nebo linie.

Krok 3

Dokonalá kombinace prosvětlených vousů a krátce zastřižených vlasů – tento vzhled funguje skvěle pro všechny druhy stylů, záleží jen na tom, jak je budete nosit. Od drsného přes rafinovaný až po sexy – tento žhavý styl je bez nepříjemností a cool vzhled vyjádří vaši osobnost poutavým způsobem.

Mohlo by se vám líbit

Sada All-in-One

Sada All-in-One

Kompletní styling od hlavy až k patě. 100% bez námahy.

Zastřihovač vousů

Profesionální zastřihovače vousů

Profesionální přesnost a 100% kontrola.

Souhlas pro soubory cookies