Souhlas pro soubory cookies

Elektrické holicí strojky od značky Braun

Celosvětově nejpoužívanější značka planžetových holicích strojků¹

Braun Series 9

Nejúčinnější holicí strojek na světě. Výjimečně šetrný.²

Braun Series 8 shavers

Dokonalá hladkost a komfort pro pokožku.

Series 7 shaver

Hladké oholení.

Series 6 shaver

Šetrné holení.

Series 5 shaver

Hladce a přesně.

Braun Series 3

Rychlejší oholení se skvělým komfortem pro pokožku.

Braun Series 1 shavers

Snadná cesta k hladkému oholení.

Důkladnost.

Na rozdíl od rotačních holicích strojků, které využívají kruhový pohyb, jsou všechny holicí strojky Braun konstruovány tak, aby se pohybovaly v přímých liniích. Věříme totiž, že se jedná o nejintuitivnější a nejefektivnější pohyb. Věda souhlasí. Testy provedené nezávislým ústavem prokázaly, že řada Braun Series 9 zachytí na jeden záběr více vousů než jakýkoli jiný holicí strojek.

Hladkost a ohled na pokožku

Méně tahů snižuje nebezpečí podráždění pokožky, je to jednoduché. To je důvod, proč mnoho mužů s citlivou pletí volí účinné elektrické holicí strojky Braun. K zajištění dokonalé ochrany pokožky umísťuje společnost Braun mimořádně tenkou planžetu mezi pokožku a superostré čepele. Každá planžeta je vybavena jedinečným vzorem 1 064 ergonomicky tvarovaných otvorů, které zachycují vousy v přesném úhlu. Tím způsobem je zajištěno dlouhodobé oholení, aniž by došlo k přímému kontaktu pokožky s čepelemi.

Jemnost.

Holicí strojky Braun (Series 3 a vyšší) mají čepele citlivé na tlak, které se skvěle přizpůsobují pokožce. Nadstandardní modely (Series 5 a vyšší) jsou také vybaveny dynamickou flexibilní hlavou, která zajišťuje maximální kontakt s liniemi obličeje.

Zážitek z holení za mokra i za sucha.

Někteří muži uvádějí, že dávají přednost holení elektrickým strojkem s využitím vody, pěny nebo gelu, které zlepšují kluzné vlastnosti a dodávají pokožce svěžest. Z toho důvodu většina holicích strojků Braun využívá technologii „Wet & Dry“, kterou snadno poznáte podle ikony na balení příslušného modelu.Takové holicí strojky vám dávají skvělou možnost zvolit požadovaný způsob holení. Kromě toho: všechny holicí strojky Braun jsou 100% voděodolné až do hloubky 5 metrů, takže je můžete snadno opláchnout a vyčistit pod tekoucí vodou.

Dokonalá ergonomie.

Holicí strojek Braun Series je konstruován tak, aby přirozeně a intuitivně padl do ruky. Ergonomický prohnutý tvar a skvělé umístění dotykových bodů rozhraní umožňují nejlepší ovládání v každé situaci.

Snadná údržba.

Mimo to, že je holicí strojek Braun Series plně omyvatelný pod tekoucí vodou, udržuje čisticí stanice Clean & Charge značky Braun automaticky maximální výkon holicího strojku a nabíjí ho. Čisticí kapalina založená na alkoholu odstraňuje 99,9 % mikrobů a promazává střihací prvky. Používání stanice Braun Clean & Charge je ve skutečnosti 10krát hygieničtější než omývání pod tekoucí vodou a holicí strojek je stále čistý a svěží, jako by byl nový.

Technologie AutoSense.

Naše unikátní technologie AutoSense čte hustotu vousů a podle ní nastaví výkon motoru holicího strojku. Poskytuje mimořádný výkon přesně tam, kde je potřeba. To znamená, že holicí strojky Series 9, 8, 7 a nyní i Series 5 značky Braun nabízí neuvěřitelný výkon jedním tahem, a to s mimořádně hladkým oholením a komfortem pro pokožku.

Technologie AutoSense

Fascinující provedení. Vyrobeno v Německu.

Pro společnost Braun znamená dobrý návrh mnohem více než pouhý vzhled. Od každého detailu je vytvářen perfektní celek s dokonalým tvarem a nejlepší funkcí při holení pro mnoho let používání.

¹ Na základě globálního podílu Braun na trhu elektrických planžetových holicích strojků od září 2018 až srpna 2019. Zdroj: Přední agentury pro výzkum trhu. ² Testováno na 3 denním strništi vs. prémiové produkty ve stejné kategorii.