Jak si doladit knír a kotlety
Jak si doladit knír a kotlety

Jak si doladit knír a kotlety

Braun precision vám umožní dovést každý styl vousů k dokonalosti.

Nezáleží na tom, na jakých detailech svého stylu vousů chceš pracovat, cruZer precision ti umožní dovést jakýkoli styl k dokonalosti. CruZer precision ti například umožní upravit knír nebo kotlety během několika minut.

Možná si myslíte, že doladění vousů a kníru je jen třešničkou na dortu a není úplně nezbytné. Naopak, práce na přesných detailech vašeho stylu vousů může představovat zásadní rozdíl mezi lehce neohrabaným pokusem o styl a super stylovým vzhledem dovedeným k dokonalosti!

Jak používat zastřihovač Braun precision

Krok 1

Učešte je směrem dopředu a začněte zastřihovat na požadovanou délku, přičemž vždy sledujte linii ucha. Držte vertikálně a zastřihujte kotlety směrem shora dolů.

Braun precision – jak si doladit knír a kotlety

Krok 2

Upravený knírek může být hezkým doplňkem například ke stylům „goatee“ nebo „soul patch“. Precision je ideálním nástrojem, díky kterému získáte pro své vousy nad horním rtem přesný a stylový vzhled, a to namísto staromódního mrožího knírku.

Krok 3

Jen se ujistěte, že svůj knírek zastřihujete každých pár dní a udržujete ho jemný a upravený, namísto neupraveného a zanedbaného, a dáváte mu přesný tvar. A proč občas nezkusíte něco efektnějšího? Díky precision je pozoruhodně snadné dosáhnout divočejšího stylu a vyholit pár bláznivých linií do vašeho sexy strniště – stačí to jen vyzkoušet!

Váš zastřihovač kníru pro přesné kraje a kontury