Souhlas pro soubory cookies

Części o wysokiej wydajności Získejte zpět 100% výkon za zlomek původní ceny.

Pro perfect holení každý den.

Pro zachování maximálního výkonu vašeho holicího strojku doporučuje Braun výměnu planžety a břitového bloku holicího strojku každých 18 měsíců. Pro dokonalé oholení každý den.

Za 18 měsíců váš holicí strojek Braun ostříhá průměrně 6 000 000 chloupků. Kvůli tomuto náročnému úkolu se stříhací díly postupně opotřebovávají a vaše oholení se může stát méně hladkým a pohodlným.

Náhradní díly na holicí strojky Braun

Náhradní díly na Braun Series 9

Náhradní díly na Series 9

Náhradní díly Braun 92S Cassette

92S Cassette

Barva: stříbrná

Náhradní díly na Braun Series 7, Pulsonic

Náhradní díly na Series 7

70S Cassette

70S Cassette

Barva: stříbrná

Náhradní díly na Braun Series 5

Náhradní díly na Series 5

Braun Replacement parts 52S Cassette

52S Cassette

Barva: stříbrná

Braun Replacement parts 52B Cassette

52B Cassette

Barva: černá

Náhradní díly Braun na S3 ProSkin, cruZer Clean Shave

Náhradní díly na S3 ProSkin, cruZer Clean Shave

Braun Replacement parts 32S Cassette

32S Cassette

Barva: stříbrná

Náhradní díly Braun na Series 3*, Contour, Flex XP, Flex Integral

Náhradní díly na Series 3*, Contour, Flex XP, Flex Integral

21B Cassette

Barva: černá

Náhradní díly Braun na Series 3*, Series 1*, SmartControl, TriControl

Náhradní díly na Series 3, Series 1, SmartControl,TriControl

Braun Replacement parts 30B (7000/4000 Series) Foil & cutter

30B planžeta a čepel

Barva: stříbrná

Náhradní díly na modely Braun Series 1 130 a 150

Náhradní díly na Modely Series 1 130 a 150

Clean&Charge náplně

Často kladené otázky

Jaký je rozdíl strojky s planžetou a čepelí, kazetou nebo pouze s planžetou?

Když hovoříme o vysoce výkonných dílech, máme obecně na mysli holicí planžetu a břitový blok. Oba díly pracují společně a postupně se opotřebovávají. Braun vždy doporučuje vyměnit jak planžetu, tak břitový blok proto, abyste získali zpět 100 % výkonu. Výjimku tvoří nepříliš časté případy, kdy je třeba vyměnit pouze planžetu, protože se zlomila nebo poškodila. Některé naše nové řady holicích strojků už mají kazety, v nichž jsou planžeta a břitový blok integrovány do jednoho dílu. Tím se zajistí vždy dokonalá součinnost obou součástí.

Jak zjistím, která planžeta a břitový blok se hodí k mému holicímu strojku?

Podívejte se prosím na vyhledávač vysoce výkonných dílů nahoře. Zvolte svůj holicí strojek podle fotografie nebo názvu a pak na něj klikněte pro zobrazení odpovídajícího vysoce výkonného dílu. Pokud vyhledávač z důvodu pomalejšího internetového připojení nefunguje, klikněte na přehled nebo si vyhledávač vysoce výkonných dílů stáhněte ve formátu PDF. Nemůžete-li svůj holicí strojek najít, může to být tím, že jsme do přehledu zařadili pouze nejoblíbenější modely z posledních let. V takovém případě můžete přejít na stránku servisního střediska Braun, kde naleznete čísla modelů starších holicích strojků.

Jak dlouho planžeta a břitový blok vydrží?

TPlanžeta a břitový blok jsou holicí díly, které časem podléhají opotřebení. Opotřebení závisí na způsobu holení a vašem typu vousů. Planžety by měly být před každým holením pohledem zkontrolovány, jestli nevykazují známky poškrábání, promáčknutí či opotřebení. Břitový blok není samoostřicí a časem podléhá opotřebení. Pro zachování optimálního holicího výkonu byste tyto díly měli nahradit vždy, když se opotřebují. Obecně Braun uživatelům s řádnými hygienickými návyky a průměrnou frekvencí holení doporučuje výměnu planžety a břitového bloku každých 18 měsíců.

Proč nemohu navzájem měnit díly z různých modelů?

I když se některé modely hodí k více holicím strojkům, jiné se technicky liší. Proto doporučujeme, abyste je mezi sebou neměnili. Mohlo by totiž dojít k vnitřnímu poškození vašeho holicího strojku.

Doporučované díly vypadají jinak než díly na mém holicím strojku, opravdu jsou to ty pravé?

Některé holicí strojky a vysoce výkonné díly byly v průběhu životnosti modelu vylepšeny. Například holicí strojek Series 7 nyní používá OptiFoil™, což je naše nejmodernější planžeta, zatímco předchozí modely používaly planžetu Smart Foil™. Buďte ujištěni, že vysoce výkonné díly nabízíme jen u modelů, u kterých je zaručena kompatibilita, takže si je můžete bez obav zakoupit a v těchto specifických případech dokonce získat zpět i VÍCE než 100 % výkonu svého holicího strojku!

Jak mám postupovat při výměně vysoce výkonných dílů?

Výměna holicí hlavy je velmi snadná. Podívejte se na video nahoře a uvidíte, jak rychlá a snadná je výměna u kazety Series 7. U starších modelů, u kterých planžeta a břitový blok představují dva samostatné díly, je třeba provést výměnu ve dvou krocích: Nejprve odstraňte planžetu, buď stisknutím tlačítka pro uvolnění, je-li jím váš holicí strojek vybaven, nebo prostým tahem. Nyní otočte břitový blok o 90 stupňů, uvolněte ho a uchopte na obou koncích tak, abyste se nedotýkali břitů. Pro usazení nových dílů postupujte stejně, ale v opačném pořadí.