Souhlas pro soubory cookies

Series 9 Pro 94M Kazeta S Náhradní Hlavou, Stříbrná Pro Series 9 Pro a Series 9.

  • Špičkový výkon: Aby byly zachovány ideální holicí vlastnosti, doporučujeme vyměňovat hlavu holicího strojku Series 9 Pro každých 18 měsíců.
  • Účinný a šetrný při každém tahu. Nezáleží na tom, jestli máte 1-, 3-, 7denní strniště: díky podpoře našeho jedinečného nového zastřihovače ProLift zachytí hlava strojku Series 9 Pro více vousů již při prvních tazích a zajistí tak mimořádně jemné oholení.
  • Pro uživatele Series 9: vylepšete svůj holicí strojek Series 9 novým zastřihovačem ProLift, který pomáhá zachytit a oholit více vousů díky inovativní geometrii – o 30 % širšímu otvoru a o 35 % tenčím špičkám oproti Series 9.
  • Jednoduchá výměna: Novou hlavu holicího strojku nasadíte snadno – jednoduše ji nacvaknete.
  • Kvalitní zpracování: 100% vyrobeno v Německu a kompatibilní s elektrickými holicími strojky Series 9 Pro a Series 9.

Účinný a šetrný při každém tahu. Nezáleží na tom, jestli máte 1-, 3-, 7denní strniště.

Abyste byl vždy co nejlépe oholen, vyměňte každých 18 měsíců hlavu holicího strojku.

Zajistěte si to nejlepší oholení

Zajistěte si to nejlepší oholení

Holicí strojek Braun průměrně oholí 6 milionů vousů během 18 měsíců. To může vést k přirozenému opotřebení střihacích prvků hlavy. Abyste byl vždy co nejlépe oholen, doporučujeme každých 18 měsíců vyměnit holicí hlavu.

Návod na výměnu hlavy holicího strojku

Návod na výměnu hlavy holicího strojku

Výměna hlavy holicího strojku je jednoduchá. Stačí stisknout po stranách a vycvaknout nasazenou hlavu. Chcete-li na holicí strojek nasadit novou hlavu, jednoduše ji nasaďte a zacvakněte.

Vylepšete svůj holicí strojek

Vylepšete svůj holicí strojek

Kompatibilní se Series 9 Pro a Series 9, zažijte nejlepší oholení od Braun. Výjimečně šetrný k pokožce.

Hodnocení a recenze

Tato oblast umožňuje spotřebitelům, jako jste vy, vyjádřit své vlastní názory a komentáře. Společnost Braun nereprezentuje ani nezaručuje přesnost jakýchkoli prohlášení nebo tvrzení o produktech zde uvedených, ani nesouhlasí s názory vyjádřenými v této části.