Braun FaceSpa Pro

Braun FaceSpa Pro
První zařízení vše v jednom na světě

pro epilaci, čištění a tónování pleti1

1pro lepší aplikaci přípravku pro péči o pokožku

Podívejte se na video

Podívejte se na video

Jak používat Braun FaceSpa Pro k dosažení výsledku jako ze salónu doma.
7 kosmetických ošetření. 1 zařízení. Precizní epilace obličeje a hloubkové čištění pórů.

Braun FaceSpa Pro vám umožní užít si až sedm ošetření v jednom přístroji – jednoduše vyměníte nástavce. Precizně odstraňuje pomocí epilátoru na obličeji chloupky s kořínky a kartáčkem na obličej čistí póry do hloubky. Dopřejte si hladkou a mladě vypadající pokožku, která září přirozenou krásou.

Šetrně odstraňuje nežádoucí chloupky na obličeji.
Tak jemný, že skončíte, ani se nenadějete.
10 mikrootvorů

Mimořádně štíhlá hlava má 10 mikrootvorů, které jemně zachytí i nejjemnější chloupky dlouhé pouhých 0,02 mm.

Mikrovibrační hlava pro lepší vzhled pleti2

Neabsorpční mikrovibrační tónovací hlava inspirovaná japonskými praktikami péče o pokožku poskytuje efekt mikrovibrací, což je jemné poklepávání pro lepší aplikaci krémů a sér. Ultra jemné poklepávání vysokou rychlostí lze upravit na rychlé a pomalé nastavení.

Mikrovibrační hlava je vyrobena z neabsorbujícího hladkého kovu a pro příjemný chladivý pocit ji lze používat dokonce i bez zapnutí.

2pro lepší aplikaci přípravku pro péči o pokožku

Účinnější než aplikace přípravku prsty.

Rychlejší než ruční vklepávání.
Mikrovibrační hlava zajišťuje ultra jemný vysokorychlostní pulsační pohybu a přináší 25 kontaktů s pokožkou za sekundu.

Výkyvná hlava pro optimalizované přizpůsobení obrysům obličeje. Prvotřídní ergonomický design vytvořený z jemného kovu dodávajícího chladivý pocit na pokožce se přizpůsobuje konturám obličeje a zajišťuje super hladkou aplikaci.

Každodenní čištění, které vyčistí obličej šestkrát lépe než při ručním čištění.

Jemně obnovuje přirozenou zářivost pleti obličeje odstraněním make-upu. Díky stovkám mikrooscilací pracuje čisticí kartáček Braun FaceSpa šestkrát účinněji než běžné manuální čištění. Během každodenního čištění provádí jemný peeling a vyhlazování vaší pokožky. Skvěle ji tak připraví na absorpci krémů a lepší hydrataci.

Tato sada zkrášlovacích kartáčků je vše, co potřebujete pro zářivou pleť.

Je řada skvělých věcí, které můžete udělat, abyste se cítila fantasticky a vaše pleť vypadala přirozeně krásná. Braun vytvořil kompletní sadu pro péči o obličej, která vám dává vše, co vaše pleť potřebuje: Kartáček pro peeling, extra jemný kartáček, běžný kartáček, houbičkový aplikátor a nový nástavec pro revitalizaci pokožky.

Jedinečný nástavec pro revitalizaci pokožky zajišťuje jemnou masáž obličeje, stimuluje cirkulaci krve a pomáhá zlepšovat vzhled pleti. Spolu s jemným peelingem pomáhá vyhladit pleť a omladit ji po pouhých třech ošetřeních.

Extra jemný kartáček je vytvořený pro citlivou pleť a dermatologicky testovaný. Má delší, hustější a jemnější štětinky pro extra jemný pocit.

Kartáček pro peeling efektivně odstraňuje zbytky suché a odumřelé pokožky a odkrývá čerstvé kožní buňky, které přirozeně září.  Je vybaven dvěma typy štětinek uspořádanými ve tvaru šálku, který během používání pomáhá udržet peelingový krém uvnitř.

Hladká pleť je krásná. Pokud chcete po vyčištění obličeje nanést make-up a krém, jednoduše k Braun FaceSpa Pro připojte houbičkový aplikátor, který zajistí dokonale rovnoměrnou aplikaci korektoru nebo make-upu. Pro neodolatelně krásnou a přirozenou pleť.

Vejde se do kabelky.
Dobíjecí

Plně dobíjejte FaceSpa Pro, když je položený. Pro dosažení nejlepšího výkonu stačí 1 hodina.

Vejde se i do vašeho života.

Elegantní a přitom praktický epilátor na obličej s ochranným nástavcem je tak diskrétní, že si ho můžete vzít s sebou kamkoli a kdykoli.

Jednotlivé modely jsou k dostání s různým příslušenstvím.
Navštivte stránku uvádějící srovnání a vyberte si nejvhodnější model.

Přehled funkcí

10 mikrootvorů

Časovač ošetření

Chytrá hlava s detekcí nástavce, který je připojen

Hloubkově čistí póry

Dobíjecí

Kartáček Wet & Dry

Možná se vám bude také líbit: