Braun FaceSpa

Braun FaceSpa

První epilátor a čisticí a revitalizační zařízení na světě pro dokonalou krásu.

Braun Face – epilátor na obličej, čisticí kartáček a systém pro revitalizaci pokožky

Jak používat Braun FaceSpa
Podívejte se na video.
6 kosmetických ošetření, 1 zařízení.
Precizní epilace obličeje a hloubkové čištění pórů.

Braun FaceSpa vám umožní užít si až šest ošetření v jednom přístroji – jednoduše vyměníte nástavce. Precizně odstraňuje pomocí epilátoru na obličeji chloupky až u kořínků a kartáčkem na obličej čistí póry do hloubky. Dopřejte si hladkou a mladě vypadající pokožku, která září přirozenou krásou.

Šetrně odstraňuje nežádoucí chloupky na obličeji.
Tak jemný, že skončíte, ani se nenadějete.
10 mikrootvorů

Mimořádně štíhlá hlava má 10 mikrootvorů, které jemně zachytí i nejjemnější chloupky dlouhé pouhých 0,02 mm.

Každodenní čištění, které vyčistí obličej šestkrát lépe než ruční čištění.

Jemně obnovuje úžasnou čistotu a zářivost pleti obličeje odstraněním make-upu a nečistot. Pravidelný peeling velice pomáhá zabraňovat i těm otravným černým tečkám. Díky stovkám mikrooscilací pracuje čisticí kartáček Braun FaceSpa šestkrát účinněji než běžné manuální čištění. Při vašem každodenním čištění pleti jemně obrušuje a zjemňuje vaši pokožku. Také vaši pleť dokonale připraví na to, aby lépe vstřebala hydratační a jiné krémy.

Tato sada kosmetických kartáčků
je vše, co potřebujete pro zářivou pleť.

Je řada skvělých věcí, které můžete udělat, abyste se cítila fantasticky a vaše pleť vypadala přirozeně krásná. Braun vytvořil kompletní sadu pro péči o obličej, která vám dává vše, co vaše pleť potřebuje: Kartáček pro peeling, extra jemný kartáček, běžný kartáček, houbičkový aplikátor a nový nástavec pro revitalizaci pokožky.

Nástavec pro revitalizaci pokožky
pro masáž obličeje.

Jedinečný nástavec pro revitalizaci pokožky zajišťuje jemnou masáž obličeje ke stimulaci cirkulace krve a pomáhá zlepšovat vzhled pleti. Spolu s jemným peelingem pomáhá vyhladit pleť a omladit ji po pouhých třech ošetřeních.

Extra jemný kartáček
pro extra jemné ošetření.

Extra jemný kartáček je vytvořen pro citlivou pleť a byl dermatologicky testován. Má delší, hustější a jemnější štětinky pro extra jemný pocit.

Kartáč pro peeling
odstraňuje odumřelé kožní buňky.

Kartáč pro peeling efektivně odstraňuje zbytky suché a odumřelé pokožky a odkrývá čerstvé kožní buňky s přirozenou září. Kartáč je vybaven dvěma typy štětinek uspořádanými ve tvaru šálku, který během používání pomáhá udržet peelingový krém uvnitř

Pomocí houbičkového aplikátoru dokážete nanášet make-up a krémy rovnoměrně.

Oslnivá krása vaší pleti. Pokud chcete po vyčištění obličeje nanést make-up a krém, jednoduše k Braun FaceSpa připojte houbičkový aplikátor, který zajistí dokonale rovnoměrnou aplikaci korektoru nebo make-upu. Pro neodolatelně krásnou a přirozenou pleť.

Vejde se do kabelky.

Vejde se i do vašeho života.

Elegantní a přitom praktický epilátor na obličej s ochranným nástavcem je tak diskrétní, že si ho můžete vzít sebou kamkoli a kdykoli.

Co je v balení?
Jednotlivé modely se dodávají s různým příslušenstvím.
Navštivte stránku srovnání produktů a vyberte si nejvhodnější model.

Přehled vlastností

10 mikrootvorů
Hloubkově čistí póry
Kartáček Wet&Dry
Vyměnitelná baterie
Mohlo by se vám líbit také toto.