Odstraňování chloupků u žen

Užívejte si pocit dokonale hladké pokožky po dobu až 4 týdnů.
Bezpečné, efektivní a trvalé odstranění viditelných chloupků v pohodlí domova.
První epilátor na obličej a systém čisticích kartáčků na světě.
Pro pokožku, která je hladká a zářivá.
Objevte řadu epilátorů Silk-épil, dámských holicích strojků a zařízení Silk-expert IPL a najděte si tu nejlepší metodu odstraňování chloupků. Naučte se používat produkty Braun a zjistěte vše o nejnovějších inovacích ze světa odstraňování chloupků. Objevte nové techniky pro dosažení překrásně hladké pokožky.

Život je příliš rychlý pro zdržování se nechtěnými chloupky.

Braun Silk-épil 9 SkinSpa je nejrychlejší a nejpřesnější epilátor. Odstraňuje i ty nejkratší chloupky, které ani vosk nezachytí, a nabízí tak až 4 týdny hladkou pokožku jako ze salonu. Nikdy nebudete muset čekat, až vám narostou dlouhé chloupky, jak při jejich odstraňování voskem.

Nejrychlejší a nejpřesnější epilace pro hladkou pleť jako ze salonu, a to až na 4 týdny.

Proveďte epilaci, peeling, zjemněte pokožku a oholte citlivé partie

Nejrychlejší a nejbezpečnější technologie IPL.

Technologie IPL značky Braun čte tón pokožky a přizpůsobuje mu intenzitu záblesku k trvalému odstranění viditelných chloupků. Výrobek Braun Silk-expert Pro IPL je klinicky testovaný a rychlejší než ostatní výrobky IPL. Je proto ideální pro bezpečné a účinné domácí odstraňování chloupků.

První epilátor na obličej s čisticím zařízením na světě.

Braun FaceSpa Pro je snadno použitelný epilátor na obličej, který vám umožní precizně odstranit nechtěné chloupky na bradě, nad horním rtem a na čele. Mimořádně štíhlá hlava s 10 mikrootvory zachytí nejjemnější chloupky (0,02 mm) pro výsledek, který vydrží až celý měsíc. Díky 200 vytrhávacím pohybům za sekundu je tento epilátor na obličej mnohem rychlejší a důkladnější než pinzeta a dokáže odstranit 4x kratší chloupky než vosk.

Holicí strojky a zastřihovače Braun
Silk-épil.

Řada dámských holicích strojků a zastřihovačů pro oblast bikin značky Braun poskytuje šetrné a pohodlné oholení celého těla. Speciálně navrženo pro respektování ženských tvarů, ideální pro používání v citlivých oblastech, jako jsou linie bikin a podpaží.

Pro pokožku, která je hladká a zářivá.