Silk-expert Pro 5 PL5115 IPL se 3 doplňky: široká hlavice, holicí strojek Gillette Body, cestovní pouzdro.

  • Nejbezpečnější a nejrychlejší: nejúčinnější IPL na světě¹. Viditelné snížení růstu chloupků až na 6 měsíců² v pohodlí vašeho domova.

  • Bezpečný IPL systém na snížení růstu pánských chloupků: získal akreditaci asociace Skin Health Alliance (Aliance pro zdraví pokožky)

  • Chytré zařízení na snížení růstu chloupků: snímač odstínu pokožky SensoAdaptTM kontinuálně snímá odstín pokožky a přizpůsobuje ji intenzitu záblesků tak, aby bylo snížení růstu chloupků bezpečné a účinné

  • Adaptivní: se širší hlavou pro účinnější a viditelné snížení růstu chloupků na rozsáhlejších partiích

  • Efektivní odstranění chloupků: 400 000 záblesků zaručuje viditelné snížení růstu chloupků

¹Účinnost založená na kombinaci velikosti okénka, rychlosti a energie. Společná technologie se společností Cyden²Dodržujete-li doporučený rozvrh ošetření. Výsledky se mohou u jednotlivých osob lišit.

Braun Silk-expert Pro 5

Nejbezpečnější IPL díky technologii SensoAdapt³
Odstíny pokožky na celém těle se vzájemně liší, proto senzor SensoAdapt (s ochranou proti UV) kontinuálně snímá odstín pokožky a přizpůsobuje světelné pulzy tak, aby co nejšetrněji docílil toho nejúčinnějšího a viditelného snížení růstu chloupků.

³Technologie sdílená se společností Cyden.

Braun Silk-expert Pro 5
Doporučuje Skin Health Alliance

Doporučuje Skin Health Alliance

Dermatologicky akreditováno přední mezinárodní dermatologickou organizací (Skin Health Alliance), která pracuje s dermatology a vědci⁴.

⁴JUL07, regionální roční licence Skin Health Alliance, 2021

Efektivní na každé části těla.

Efektivní na každé části těla.

Přesná a důkladná péče o každou část těla. Opatřen standardním nástavcem, který je ideální pro oblast pod paží, a širokým nástavcem, který je vhodný na větší části těla, jako je hruď nebo záda.

Bezpečný a účinný

Bezpečný a účinný

Viditelné snížení růstu chloupků nebylo nikdy tak bezpečné a účinné. Tento IPL přístroj průběžně snímá odstínpokožky a upravuje intenzitu světla, aby se zajistila dokonalá harmonie mezi bezpečností a účinností.

Zjistěte, zda je pro vás přístroj IPL vhodný

Zjistěte, zda je pro vás přístroj IPL vhodný

IPL je účinný na světlých až středních odstínech pokožky s chloupky od přírodních blond po tmavě hnědé a černé. Přístroj IPL je nejméně účinný při odstraňování velmi světlých, zrzavých, šedých či bílých chloupků, které obsahují méně melaninu pohlcujícího světlo.

10 stupňů intenzity

10 stupňů intenzity

10 stupňů intenzity IPL zajistí, že intenzita záblesku odpovídá správnému odstínu pokožky. Použijte ji pro maximální účinnost a profesionální bezpečnost doma.

Rychlé odstranění chloupků

Rychlé snížení růstu chloupků

Model Silk-expert Pro 5 je nejrychlejší IPL přístroj na trhu – až 125 záblesků za minutu. Trvalé vysokorychlostní záblesky umožňují snadné a efektivní ošetření.

Snížení růstu chloupků, které vydrží

Viditelné snížení růstu chloupků

IPL přístroj s až 400 000 záblesky: pro odstranění chloupků z těla a obličeje na dobu přibližně 22 let, bez nutnosti výměny lampy.

3 gentle modes

3 jemné režimy

Normální, jemný nebo extra jemný režim. Snadné snížení úrovně výkonu zařízení při ošetřování citlivých oblastí.

Co je v balení?

expand and collapse icon

Hodnocení a recenze