Elektrické holicí strojky od značky Braun

Světová jednička mezi značkami planžetových holicích strojků.1

Series 9

Nejlepší oholení od značky Braun

účinnost a komfort.

40 000 příčných střihů za minutu.

Synchro Sonic™.

Series 7

Inteligentní holicí strojek

výkonný a šetrný.

Přizpůsobí se vašim vousům.

Sonická technologie.

Series 5

Komfort pro vaši pokožku

i v těžko přístupných oblastech.

Minimalizuje tlak a chrání pokožku.

Komfortní hlavice Flex Head.

Series 5
WaterFlex

Hladké oholení, komfort
pro pokožku comfort

Snadná manipulace při použití s vodou, pěnou nebo gelem.

Voděodolná hlavice Flex Head.

Series 3

Hladké oholení, hladká pokožka

Méně tahů a menší podráždění pokožky.2

Hlavice 3•Flex + MicroComb.

Series 1

Snadná cesta k hladkému oholení.

2-D přizpůsobení konturám obličeje.

MobileShave

Umožňuje mužům mít hladkou pokožku kdykoli a kdekoli.

2-D přizpůsobení konturám obličeje.

Důkladnost

Titanová povrchová úprava

Inteligentní technologie Sonic

Nejprve co je očividné: všechny holicí strojky Braun mají rovné linie, žádné kruhové, které jsou běžné u rotačních holicích strojků. Tento holicí pohyb považujeme za více intuitivní a účinný. Testování nezávislým ústavem prokázal např. to, že řada Series 9 zachycuje více vousů jedním tahem než libovolný jiný holicí strojek.1

Braun Series 9 a Series 7 jsou navíc jediné holicí strojky na světě s inteligentní ultrazvukovou technologií, která 160krát za minutu sleduje a automaticky se přizpůsobuje hustotě vousů. Holicí strojek má silnější výkon, přesně když je potřebný, aby stačilo provést méně tahů a bylo dosaženo kvalitnějšího oholení.

Hladkost a ohled na pokožku

Méně tahů snižuje nebezpečí podráždění pokožky, je to jednoduché. To je důvod, proč mnoho mužů s citlivou pletí volí účinné elektrické holicí strojky Braun.

K zajištění dokonalé ochrany pokožky umísťuje společnost Braun mimořádně tenkou planžetu mezi pokožku a superostré čepele. Každá planžeta je vybavena jedinečným vzorem 1 064 ergonomicky tvarovaných otvorů, které zachycují vousy v přesném úhlu. Tím způsobem je zajištěno dlouhodobé oholení, aniž by došlo k přímému kontaktu pokožky s čepelemi.

Jemnost


Holicí strojky Braun (Series 3 a vyšší) mají čepele citlivé na tlak, které se skvěle přizpůsobují pokožce. Nadstandardní modely (Series 5 a vyšší) jsou také vybaveny dynamickou flexibilní hlavou, která zajišťuje maximální kontakt s liniemi obličeje.

Zážitek z holení za mokra i za sucha

Někteří muži uvádějí, že dávají přednost holení elektrickým strojkem s využitím vody, pěny nebo gelu, které zlepšují kluzné vlastnosti a dodávají pokožce svěžest. Z toho důvodu většina holicích strojků Braun využívá technologii Wet & Dry, kterou snadno poznáte podle ikony na balení příslušného modelu.

Takové holicí strojky vám dávají skvělou možnost zvolit požadovaný způsob holení. Kromě toho: všechny holicí strojky Braun jsou 100% voděodolné až do 5 metrů, takže je můžete snadno opláchnout a vyčistit pod tekoucí vodou.

Dokonalá ergonomie


Holicí strojek Braun Series je konstruován tak, aby přirozeně a intuitivně padl do ruky. Ergonomický prohnutý tvar a skvělé umístění dotykových bodů rozhraní umožňují nejlepší ovládání v každé situaci.

Snadná údržba


Mimo to, že je holicí strojek Braun Series plně omyvatelný pod tekoucí vodou, udržuje čisticí stanice Clean&Charge značky Braun automaticky maximální výkon holicího strojku. Čisticí kapalina založená na alkoholu odstraňuje 99,9 % mikrobů, promazává střihací prvky a nabíjí holicí strojek. Používání stanice Braun Clean&Charge je ve skutečnosti 10krát více hygienické než omývání pod vodou kohoutku a holicí strojek je stále čistý a svěží, jako by byl nový.

Fascinující provedení. Vyrobeno v Německu.
Pro společnost Braun znamená dobrý návrh mnohem více než pouhý vzhled. Od každého detailu je vytvářen perfektní celek s dokonalým tvarem a nejlepší funkcí při holení pro mnoho let používání.
1Braun Series 9 ve srovnání se špičkovými výrobky nadstandardní úrovně. Testováno na třídenním strništi / podrobnosti: www.braun.com/study-results
2Testováno oproti prémiovým konkurenčním výrobkům ve stejné kategorii.