Braun je nejúčinější holící strojek na světě*

Ověřeno nezávislým zkušebním ústavem*

Braun je nejúčinější holící strojek na světě*. Výjimečně šetrný.

A zde je důvod

Použití, vlhké nebo suché holení

Elektrické holicí strojky

Nejúčinější holící strojek na světě*. Výjimečně šetrný.
Vaše dokonalé oholení. Naše nejinovativnější ultrazvuková technologie.
Maximální výkon. Skvělá úleva pokožce
Hladké oholení, dokonalý ohled na pokožku.Rychlejší než kdy dřív.
První holicí strojek s technologií aktivního chlazení na světě
Hebká pokožka. Jakýkoliv styl.
Čistě a hladce. Přizpůsobí se každému tvaru obličeje.
Funguje s pěnou. Pro nepřekonatelně dokonalý pocit hladkosti.
Snadná cesta k hladkému oholení.
Umožňuje mužům mít hladkou pokožku kdykoli a kdekoli.
Důkladnost

Titanová povrchová úprava

Inteligentní technologie Sonic

Nejprve co je očividné: všechny holicí strojky Braun mají rovné linie, žádné kruhové, které jsou běžné u rotačních holicích strojků. Tento holicí pohyb považujeme za více intuitivní a účinný. Testování nezávislým ústavem prokázal např. to, že řada Series 9 zachycuje více vousů jedním tahem než libovolný jiný holicí strojek.*

Braun Series 9 a Series 7 jsou navíc jediné holicí strojky na světě s inteligentní ultrazvukovou technologií, která 160krát za minutu sleduje a automaticky se přizpůsobuje hustotě vousů. Holicí strojek má silnější výkon, přesně když je potřebný, aby stačilo provést méně tahů a bylo dosaženo kvalitnějšího oholení.

Hladkost a ohled na pokožku

Méně tahů snižuje nebezpečí podráždění pokožky, je to jednoduché. To je důvod, proč mnoho mužů s citlivou pletí volí účinné elektrické holicí strojky Braun.

K zajištění dokonalé ochrany pokožky umísťuje společnost Braun mimořádně tenkou planžetu mezi pokožku a superostré čepele. Každá planžeta je vybavena jedinečným vzorem 1 064 ergonomicky tvarovaných otvorů, které zachycují vousy v přesném úhlu. Tím způsobem je zajištěno dlouhodobé oholení, aniž by došlo k přímému kontaktu pokožky s čepelemi.

Jemnost


Holicí strojky Braun (Series 3 a vyšší) mají čepele citlivé na tlak, které se skvěle přizpůsobují pokožce. Nadstandardní modely (Series 5 a vyšší) jsou také vybaveny dynamickou flexibilní hlavou, která zajišťuje maximální kontakt s liniemi obličeje.

Zážitek z holení za mokra i za sucha

Někteří muži uvádějí, že dávají přednost holení elektrickým strojkem s využitím vody, pěny nebo gelu, které zlepšují kluzné vlastnosti a dodávají pokožce svěžest. Z toho důvodu většina holicích strojků Braun využívá technologii Wet&Dry, kterou snadno poznáte podle ikony na balení příslušného modelu.

Takové holicí strojky vám dávají skvělou možnost zvolit požadovaný způsob holení. Kromě toho: všechny holicí strojky Braun jsou 100% voděodolné až do 5 metrů, takže je můžete snadno opláchnout a vyčistit pod tekoucí vodou.

Dokonalá ergonomie


Holicí strojek Braun Series je konstruován tak, aby přirozeně a intuitivně padl do ruky. Ergonomický prohnutý tvar a skvělé umístění dotykových bodů rozhraní umožňují nejlepší ovládání v každé situaci.

Snadná údržba


Mimo to, že je holicí strojek Braun Series plně omyvatelný pod tekoucí vodou, udržuje čisticí stanice Clean&Charge značky Braun automaticky maximální výkon holicího strojku. Čisticí kapalina založená na alkoholu odstraňuje 99,99 % mikrobů, promazává střihací prvky a nabíjí holicí strojek. Používání stanice Braun Clean&Charge je ve skutečnosti 10krát více hygienické než omývání pod vodou kohoutku a holicí strojek je stále čistý a svěží, jako by byl nový.

Fascinující provedení. Vyrobeno v Německu.
Pro společnost Braun znamená dobrý návrh mnohem více než pouhý vzhled. Od každého detailu je vytvářen perfektní celek s dokonalým tvarem a nejlepší funkcí při holení pro mnoho let používání.
*Braun Series 9 ve srovnání se špičkovými výrobky nadstandardní úrovně. Testováno na třídenním strništi / Podrobnosti: www.braun.com/study-results