Jak se provádí epilace: Je to jednoduché jako 1, 2, 3...
Jak se provádí epilace: Je to jednoduché jako 1, 2, 3...

Jak se provádí epilace: Je to jednoduché jako 1, 2, 3...

Tři fáze pro nádherně hladkou pokožku

Se značkou Braun je super hladká pokožka, jakou mají supermodelky, vaše po celé týdny, a to pouhým stisknutím tlačítka. Umění epilace se stále vyvíjí, takže pokud se epilujete už roky a chcete si osvěžit nejnovější techniky, nebo jste v epilaci nováček a hledáte nějaké skvělé jednoduché triky, díky kterým budete v epilaci okamžitě úplný profesionál. Připravte se na hladší a více sexy pokožku a to v pohodlí a klidu vlastní koupelny. Zde jsou tři fáze odborné epilace... krásná pokožka je in.

1. Před epilací

Vše je v přípravě. Jak každý beauty guru ví, nádherný vzhled bez námahy vyžaduje trochu předchozího plánování. Jak na to:

Správné načasování znamená všechno

Epilaci proveďte večer předtím, než vyrazíte ven nebo na rande v těch černých krátkých šatech, ve kterých ukážete své hedvábné nohy. Získáte tak 24 hodin, během kterých se podráždění pokožky sníží.

Večery jsou ideální dobou pro schůzku s epilací. Jste uvolněnější a jakékoli menší pupínky budou do rána pryč a vy se probudíte s tak svůdnou a hladkou pokožkou jako nikdy předtím.

Exfoliace je zlaté slovo

Dejte si teplou sprchu, relaxujte, proveďte exfoliaci pokožky, a vyhněte se tak obávaným vrůstajícím chloupkům. Můžete použít buď exfoliační krém nebo rukavici, anebo vytřít pokožku do sucha ručníkem. Alternativou může být inovativní exfoliační kartáček Braun silk-epil SkinSpa, který poskytuje 4x lepší exfoliaci než manuální postup.

2. Když epilujete

Zůstaňte v klidu a pohodě

Existuje mnoho ne příliš příjemných věcí, které děláme ve znamení krásy, jako je trhání, trhání pinzetou a vyhlazování, pokud jde o epilaci. Silk-epil pomáhá minimalizovat bolest díky vybavení, jako je ochlazovací rukavice nebo masážní válečky, které poskytují mimořádně jemný zážitek při odstraňování chloupků.

Už jste to někdy prováděla epilaci ve vodě?

Nyní můžete! Epilátory Braun silk-epil Wet&Dry umožňují epilaci během sprchování nebo ve vaně. Voda minimalizuje bolest tím, že uvolňuje přirozené bojovníky těla proti bolesti – endorfiny.

Vydržte

Nestresujte se příliš tím, jak správně držet epilátor, mělo by to pro vás být přirozené. Držte jej v úhlu 90 stupňů vůči nohám. Můžete pokožku rovněž druhou rukou natáhnout tak, aby se usnadnil pohyb strojku po pokožce. Netlačte na něj příliš, epilátorem se dotýkejte pokožky jen lehce.

Pomalý znamená sexy

Od kotníku ke koleni to trvá přibližně 15 sekund. Budete-li postupovat rychleji, riskujete poškození chloupků, které může vést k jejich zarůstání.

Určete si směr

Veďte epilátor vzestupným pohybem proti směru rostoucích chloupků. Tento způsob „zvedá“ kratší chloupky a zajišťuje hladší povrch.

Za mokra nebo za sucha?

Je na vás, zda si zvolíte epilaci za sucha, ujistěte se však, že je pokožka úplně suchá. Pokud si zvolíte epilaci za mokra, naneste trochu sprchového gelu.

3. Po epilaci

Dokonalé hýčkání

Zlatým pravidlem je, že pokožku je třeba hydratovat PO epilaci, ne před ní. Naneste vyživující tělové mléko pro nejlepší výsledky v podobě hladké pokožky a připravte se na další ráno, kdy se probudíte s mimořádně hebkou, hedvábnou pokožkou.

Opakujte ošetření

Pokud s epilací začínáte, provádějte ji jednou týdně a s každým dalším provedením pocítíte pokles nepohodlí a vyšší spokojenost. Pokud jste již profesionálka, epilujte každé tři týdny.

Užijte si pocit nádherného vzhledu s neodolatelně hladkou pokožkou až po 4 týdny!