Jak používat epilátor

Jak používat epilátor

Tři fáze pro nádherně hladkou pokožku

Se značkou Braun získáte dokonale hladkou pokožku, jakou mají supermodelky, pouhým stisknutím tlačítka. Umění epilace se stále vyvíjí, takže pokud se epilujete už roky a chcete si osvěžit nejnovější techniky, nebo jste v epilaci nováček a hledáte nějaké skvělé jednoduché triky, díky kterým budete v epilaci okamžitě úplný profesionál. Připravte se na hladší a více sexy pokožku a to v pohodlí a klidu vlastní koupelny. Zde je náš průvodce epilací pomocí epilátoru ... krásná pokožka je in.

1. Před epilací

Vše je v přípravě. Jak každý beauty guru ví, nádherný vzhled bez námahy vyžaduje trochu předchozího plánování. Takže ještě než vám ukážeme jak se správně epilovat, podívejte se, na co je třeba myslet ještě předtím:

1. Správné načasování znamená všechno. Epilaci proveďte večer předtím, než vyrazíte ven nebo na rande v těch černých krátkých šatech, ve kterých ukážete své hedvábně hladké nohy. Získáte tak 24 hodin, během kterých se podráždění pokožky sníží.

Večer je nejlepší čas pro epilaci. Jste uvolněnější a jakékoli menší pupínky budou do rána pryč a vy se probudíte s tak svůdnou a hladkou pokožkou jako nikdy předtím.

2. Peeling je zlatým klíčem. Dejte si teplou sprchu, relaxujte,proveďte peeling pokožky, a vyhněte se tak obávaným zarůstajícím chloupkům. Můžete použít buď peelingový krém nebo rukavici, anebo vytřít pokožku do sucha ručníkem. Alternativou může být inovativní peelingový kartáček Braun Silk-épil 9 SkinSpa, který poskytuje 4krát lepší peeling než manuální peeling pokožky.

2. Když epilujete

1. Zůstaňte v klidu a pohodě. Existuje mnoho ne příliš příjemných věcí, které děláme ve znamení krásy, jako je vytrhávání, včetně pinzetou, a vyhlazování, pokud jde o epilaci. Silk-épil pomáhá minimalizovat bolest díky vybavení, jako je chladicí rukavice nebo masážní válečky, které poskytují mimořádně jemný zážitek při odstraňování chloupků.

2. Už jste někdy prováděli epilaci ve vodě? Nyní můžete! Epilátory Braun Silk-épil 9 Wet&Dry umožňují epilaci během sprchování nebo ve vaně. Voda minimalizuje bolest tím, že uvolňuje přirozené bojovníky těla proti bolesti – endorfiny.

3. Vydržte. Nestresujte se příliš tím, jak správně držet epilátor, mělo by to pro vás být přirozené. Držte jej v úhlu 90 stupňů vůči nohám. Můžete pokožku rovněž druhou rukou natáhnout tak, aby se usnadnil pohyb strojku po pokožce. Netlačte na něj příliš, epilátorem se dotýkejte pokožky jen lehce.

4. Pomalý pohyb je sexy. Od kotníku ke koleni to trvá přibližně 15 sekund. Budete-li postupovat rychleji, riskujete poškození chloupků, které může vést k jejich zarůstání.

5. Určete si směr. Veďte epilátor vzestupným pohybem proti směru rostoucích chloupků. Tento způsob zvedá kratší chloupky a zajišťuje hladší výsledek.

6. Za mokra nebo za sucha? Je to na vás, ovšem pokud si zvolíte epilaci za sucha, dbejte na to, aby byla pokožka úplně suchá. Pokud si zvolíte epilaci za mokra, naneste trochu sprchového gelu.

3. Po epilaci

1. Dokonale hýčkejte. Zlatým pravidlem je, že pokožku je třeba hydratovat PO epilaci, ne před ní. Naneste vyživující tělové mléko pro nejlepší výsledky v podobě hladké pokožky a připravte se na další ráno, kdy se probudíte s mimořádně hebkou, hedvábnou pokožkou.

2. Opakujte ošetření. Pokud s epilací začínáte, provádějte ji jednou týdně a s každým dalším provedením pocítíte pokles nepohodlí a vyšší spokojenost. Pokud jste již profesionálka, epilujte každé tři týdny.

Mohlo by se vám líbit

Epilátorem SkinSpa a peelingovým kartáčkem

Epilátorem SkinSpa a peelingovým kartáčkem

Zjistěte, jak získat viditelně hladkou a zářivou pokožku.

Epilátory Silk-épil

Epilátory Silk-épil

Užívejte si pocit nádherné a neodolatelně hladké pokožky po dobu až 4 týdnů!

Souhlas pro soubory cookies