Jak získat hladkou pokožku

Jak získat hladkou pokožku

Chcete hladkou a zářivou pleť? Provádějte peeling.

Je to naprosto jednoduché: Pro nádherně hladkou a přirozeně zářivou pleť je peeling nezbytný. Při peelingu odstraňujete odumřelé buňky pokožky z povrchu vaší pokožky, odhalujete přirozenou, mladistvou zářivost nových buněk pokožky a stimulujete regeneraci pleti. Pokud tedy chcete předejít suché pokožce v zimě nebo získat přirozeně zářivou pleť na léto, je peeling od hlavy až k patě jedním z nejjednodušších kroků, jak získat hedvábně hladkou pleť.

Jak získat hladkou pokožku.

Podívejte se na video

Přirozené kroky k hladké a zářivé pleti.
Epilace

Jemně odstraňujte chloupky od kořínků, abyste si zajistili hladkou pleť jako ze salonu, a to až po čtyři týdny.

Peeling

Odstraňte odumřelé buňky pokožky, aby vaše pleť mladistvě zářila.

Masáž

Vyzkoušejte intenzivní masáž, abyste stimulovaly cirkulaci krve a zlepšily texturu pleti.

1. Proveďte epilaci a zažijte pocit bez chloupků.

Použijte jemný a účinný epilátor, jako je Braun Silk-epil, abyste odstranily veškeré chloupky od kořínků. Když chloupky odstraníte, získáte hladší pleť, a to až na čtyři týdny. Všechny způsoby odstraňování chloupků mohou pokožku zatěžovat, proto po jejich odstranění počkejte několik dnů, než provedete peeling.

2. Proveďte peeling a pokožku hydratujte.

Nezapomeňte pravidelně provádět peeling pomocí kartáče pro hloubkový peeling nebo jemného kartáče pro peeling, abyste z povrchu pleti odstranily odumřelé buňky pokožky. Použití speciálního peelingového zařízení, jako je Braun SkinSpa, může být až šestkrát lepší než ruční peeling. Pak vaše nové buňky přivítejte na povrchu pokožky nanesením hydratačního krému. Poděkují vám zářivou hebkostí, kterou můžete okamžitě vidět a cítit.

3. Pokožku promasírujte, abyste zlepšily cirkulaci krve a texturu pleti.

Masáž vaší pleti zlepší cirkulaci krve. Vaše pleť bude zářivá a revitalizovaná.

Nejnovějším přírůstkem do řady Braun SkinSpa je masážní nástavec s hlubším efektem než u běžného kartáčku na tělo. Sonická technologie a intenzivní masáž mají výrazný účinek a viditelně pomáhají zlepšit texturu pleti.

Nakonec vyčistěte svůj obličej, abyste měli pleť od hlavy až k patě zářivou a hladkou.

Vaše jemná pleť na obličeji si zaslouží zvláštní ošetření: Pro hloubkové čištění pórů a jemné čištění použijte kartáček Braun FaceSpa, který funguje až šestkrát lépe* než ruční čištění. Vaše pleť bude úžasně hebká a bude zářit přirozenou krásou. Braun FaceSpa nabízí kompletní řadu speciálně navržených kartáčků, které vyhoví všem jedinečným potřebám pro péči o pleť a krásu. Zjistěte více.

Bezchybně hladká pokožka od hlavy až k patě.