Základní poznatky společnosti o odstraňování chloupků a epilaci

Základní poznatky společnosti Braun o odstraňování chloupků a epilaci

Informace o odstraňování chloupků a epilaci

Epilátory jsou elektrická zařízení, která slouží k dočasnému odstranění tělesného ochlupení přímo od folikulů. Elektronické pinzety slouží k odstranění nežádoucích chloupků z nohou, podpaží, oblasti bikin, obličeje nebo dalších oblastí těla. Stejně jako při odstranění voskem nebo pinzetami jsou chloupky odstraněny s kořínky, což zajišťuje dlouhotrvající výsledek.

Braun SensoSmart™ v praxi

V čem je nová technologie Braun SensoSmart™ tak speciální?

Pokročilé technologie jako Braun SensoSmart™ přinášejí uživateli příjemnější zkušenosti prostřednictvím chytrého systému vedení.
Někteří uživatelé mohou mít z používání epilátoru strach, protože se bojí, že si mohou poškodit pokožku, ale to není pravda. Nová technologie SensoSmart™ od společnosti Braun například bliká červeně, aby vás provedla optimálním tlakem, který je třeba vynaložit při epilaci. Tím získáváte zpětnou vazbu k tlaku, který je třeba použít pro optimální účinnost. Skutečně vám nemůže ublížit. Lidé si často myslí, že musí na epilátor vyvíjet silnější tlak než na holicí strojek nebo při jiných metodách. To ale není pravda. Použití většího tlaku je ve skutečnosti méně účinné. S novou technologií SensoSmart™ získáváte konstantní zpětnou vazbu prostřednictvím červené kontrolky, která při epilaci varuje, abyste netlačili tak silně.

Proč epilátor s výkyvnou hlavou nabízí lepší možnosti?

Proč epilátor s výkyvnou hlavou nabízí lepší možnosti?

Ženské tělo má různé křivky a určité oblasti těla jsou zakřivenější než jiné – například kotníky, kolena, podpaží a oblast bikin. Není nic účinnějšího než systém, který pokožku obemkne a krásně následuje tělesné křivky pomocí výkyvné hlavy.

Znamená to, že nemusíte celou dobu jezdit po stejné dráze?

Ano. Hlava je koncipovaná tak, že pomáhá zachytit více chloupků, takže nemusíte přejíždět každé místo několikrát.
Výkyvná hlava klouže po kůži, takže je s ní v těsnějším kontaktu – a to i na těžko přístupných místech, jako jsou podkolenní jamky. V kombinaci s novou technologií SensoSmart™ vám pomůže zvolit ten správný tlak pro zachycení ještě více chloupků v jediném tahu.

Mohlo by se vám líbit

Epilátory Silk-épil značky Braun

Epilátory Silk-épil značky Braun

Seznamte se s kompletní řadou Silk-épil

Zjistěte všechno o nádherné pokožce

Zjistěte všechno o nádherné pokožce

Příliš dobré na to, aby zůstalo tajemstvím. 8 nejlepších věcí na epilaci.

Souhlas pro soubory cookies