Příliš dobré na to, aby zůstalo tajemstvím: 8 nejlepších věcí o epilaci.

8 nejlepších věcí na epilaci

1. Epilace poskytuje trvalou hladkost

Díky epilaci si můžete užívat hladkost pokožky, která vydrží až 4 týdny. A to proto, že odstranit chloupek u kořínku znamená, že potrvá déle než doroste, než když se odstraní pomocí nějaké povrchové metody, jako je holení nebo krémy. Navíc, když opět dorostou, jsou obvykle mnohem měkčí a tenčí než kdy předtím.

Až 4 týdny bezproblémové epilace

2. Pokud jde o krátké chloupky, tak je epilace mnohem účinnější než vosk

Jak epilace, tak vosk odstraňují chloupky u kořínků, vosk však může chloupky zatlačit na pokožku a zkomplikovat jejich zvednutí a odstranění. Technologie pinzet Braun Silk-epil zachycuje chloupky i tak jemné jako zrnko písku (0,5 mm). Už žádné dny „mezi“, už žádné potíže.

Epilace je mnohem účinnější než vosk

3. Epilace je jemná

Nepohodlí, které můžete pocítit během první epilace, se s každou další epilací výrazně snižuje. Z tohoto důvodu vám epilátor Braun Silk-épil při opakovaném používání poskytne prakticky bezbolestný zážitek.

Epilace je jemná

4. Epilace výrazně pomáhá zmírnit dorůstání chloupků

Chloupky jsou odstraněny u kořínků, takže dorůstají s měkčími a užšími konečky než při odstranění žiletkou a jsou tedy na dotek měkčí a jemnější. Chloupky dále dorůstají různou rychlostí, a to v závislosti na aktuální fázi jejich cyklu růstu, takže po prvních několika použitích se počet chloupků k odstranění snižuje.

Epilace výrazně pomáhá zmírnit dorůstání chloupků

5. Epilace není jen pro nohy

Epilátory Silk-epil jsou dostupné s různými nástavci podle toho, který model si zvolíte. Nástavce jsou speciálně navrženy tak, aby vám poskytovaly dokonalé výsledky pro různé části těla.

Epilátory Braun Silk-épil s různými nástavci

6. Epilace je skvělá pro citlivou pokožku

Epilace ve vaně je nové řešení odstraňování chloupků pro moderní ženy kdekoli. Je ideální pro citlivou pokožku a pro ženy, které s epilací začínají. Vzhledem k tomu, že pinzety na epilační hlavě při odstraňování chloupků netahají přímo pokožku, má na ni epilace minimální dopad. Epilace je skvělou volbou pro chladná a suchá období, když každodenní odstraňování chloupků může dráždit vaši pokožku.

Epilace je skvělá pro citlivou pokožku

7. Vhodné pro všechny ženy, po celý rok

Epilátory poskytují dlouhodobě pokožku bez chloupků pro všechny ženy, bez ohledu na barvu pleti a odstín nebo barvu vlasů.

Epilace je vhodná pro všechny ženy

8. Okamžité výsledky, kterým můžete věřit

Není nutné se na holení připravovat nebo nechat chloupky znovu vyrůst – epilátor Braun dokáže spolehlivě zachytit velmi krátké chloupky (0,5 mm) a okamžitě poskytne hladkou pokožku – až po dobu 4 týdnů. Jste připraveni, když chcete.

Okamžité výsledky epilace

Mohlo by se vám líbit

Epilátory Silk-épil značky Braun

Epilátory Silk-épil značky Braun

Seznamte se s kompletní řadou Silk-épil

Sada pro krásu Silk-épil

Sada pro krásu Silk-épil

Bezchybně hladká pokožka od hlavy až k patě.

Souhlas pro soubory cookies