Souhlas pro soubory cookies
  • Domů
  • Female Hair Removal

Fascinující provedení. Vyrobeno v Německu.

Pro společnost Braun znamená dobrý návrh mnohem více než pouhý vzhled. Od každého detailu je vytvářen perfektní celek s dokonalým tvarem a nejlepší funkcí při holení pro mnoho let používání.

Intelligent Sonic Technology

with 10,000 microvibrations per minute.

Jak se provádí peeling obličeje

Jak pečovat o pokožku.

The world of electric shaving, beard styling and body grooming

Braun FaceSpa Pro

Braun FaceSpa Pro

První zařízení vše v jednom na světě

Precise facial epilation and pore deep cleansing.

Braun Face lets you enjoy two treatments with one device - simply switch attachments. Precisely remove facial hair by the root with the facial epilator and cleanse skin pore deep with the facial brush.

test Image Button
20-Tweezer System

Funguje:

Chemicky odstraňují chloupky na povrchu pokožky. Po nanesení je krém ponechán na pokožce až 10 minut a pak je odstraněn jemným setřením včetně chloupků.

Nejlepší pro:

Horní ret, oblast bikin a podpaží

Výhody:

Bezbolestný, levný

Nevýhody:

Občas může vytvářet nepořádek a nanášení může být obtížné. Tyto výrobky nemají tradičně příjemnou vůni, ačkoli některé jsou o něco lepší než ty ostatní. Dalším problémem může být rovněž podráždění pokožky, takže je lepší provést test 24 hodin před plánovaným použitím.

Hodnocení krásy:

Nejvhodnější pro malé oblasti jako je obličej nebo podpaží

Poznámka dermatoložky:

„Pokud máte citlivou pokožku, tak depilační krémy nemusí představovat nejvhodnější volbu, neboť v nich obsažené chemické látky mohou způsobit jak podráždění, tak alergickou reakci. Vždy si před použitím na celé nohy nebo obličej proveďte test na malém kousku pokožky, nejlépe na vnitřní straně paže a pokud možno při dvou různých příležitostech"

Co je v balení?