Souhlas pro soubory cookies

Náhradní náplně Braun FaceSpa 80MV – nástavec pro revitalizaci pokožky, extra jemný kartáček, kartáč pro peeling a houbičkový aplikátor.

rating-staricon
(3)2.67 / 533% recommended

4 vyměnitelné kartáčky pro Braun FaceSpa, první epilátor na obličej a čisticí systém s kartáčky na světě.

Přednosti

Skin vitalizing pad

Nástavec pro revitalizaci pokožky pro masáž obličeje

Nástavec pro revitalizaci pokožky zajišťuje jemnou masáž obličeje ke stimulaci cirkulace krve a pomáhá zlepšovat svěží vzhled pleti. Spolu s jemným peelingem pomáhá vyhladit pleť a omladit ji po pouhých 3 ošetřeních.

Extra sensitive brush

Extra jemný kartáček pro extra jemné ošetření.

Extra jemný kartáček je navržen pro citlivou pokožku a byl dermatologicky testován. Má delší, hustější a jemnější štětinky pro extra jemný pocit.

Exfoliation brush

Kartáč pro peeling odstraňuje odumřelé kožní buňky.

Kartáč pro peeling efektivně odstraňuje zbytky suché a odumřelé pokožky a odkrývá čerstvé kožní buňky s přirozenou září. Kartáč je vybaven dvěma typy štětinek uspořádanými ve tvaru šálku, který během používání pomáhá udržet peelingový krém uvnitř.

Beauty sponge

Pomocí houbičkového aplikátoru dokážete nanášet make-up a krémy rovnoměrně.

Oslnivá krása vaší pleti. Pokud chcete po vyčištění obličeje nanést make-up a krém, jednoduše k Braun FaceSpa připojte houbičkový aplikátor, který zajistí dokonale rovnoměrnou aplikaci korektoru nebo make-upu. Pro neodolatelně krásnou a přirozenou pleť.

Hodnocení a recenze

Tato oblast umožňuje spotřebitelům, jako jste vy, vyjádřit své vlastní názory a komentáře. Společnost Braun nereprezentuje ani nezaručuje přesnost jakýchkoli prohlášení nebo tvrzení o produktech zde uvedených, ani nesouhlasí s názory vyjádřenými v této části.

rating-staricon
(3)2.67/5

disco66

Vaše pozice:Ontario Canada
rating-staricon

26 Sep, 2016

IT really Works!

Purchased today. The epilator works...my face is smooth and hair free, except for the very very short peach fuzz. This is good though because it looks natural. As for pain it hurt some... on a scale of 1-10, it was a 3 except for the lip area and the longer sideburn hairs. In this area it is 8...only for about 5-6 seconds then the skin seems to numb. My face is quite hairy by the sideburn area. the rest is peach fuzz that i usually would trim with a mini trimmer..i would do this weekly. i think i will use this unit quite often at first to keep smooth and lessen discomfort and possibly the redness. (that is inevitable when you are pulling out your hair!) the redness cleared and i was back to my pale self in about 3 hours. I will continue to use and update the review in a few months if the thing ends up being garbage...for now. the 85.00 was completely worth it.

Ano, doporučuji tento produkt!

Pomohlo vám toto hodnocení?|

6Osoba shledala toto hodnocení užitečným

WestCoastGal

Vaše pozice:BC, Canada
rating-staricon

13 Nov, 2019

Works great... for a little while

This epilator worked pretty well for about a year and a half. Then one day it just completely went dead even with a brand new battery. It's far too expensive to have to replace every year or two. Otherwise I would have recommended it. Very disappointed.

Pomohlo vám toto hodnocení?|

3Osoba shledala toto hodnocení užitečným

diasappointefd

Vaše pozice:st louis
rating-staricon

19 Sep, 2016

I can't recommend the product based on quality.

Oriiginally liked the producr but was disappointed with the quality of this unit as it ran only a little over a month. Based on this I can't recommend the product. Even if a replacement works as I originally expected, the cost of the item increased as you have to pay for shipping, insurance and etc. to return the item for warranty work

Pomohlo vám toto hodnocení?|