Víte, že se mu bude líbit.

Víte, že se mu bude líbit.

Nejúčinější holící strojek na světě*. Výjimečně šetrný.
Vaše dokonalé oholení. Naše nejinovativnější ultrazvuková technologie.
Maximální výkon. Skvělá úleva pokožce
Hladké oholení, dokonalý ohled na pokožku. Rychlejší než kdy dřív.
První holicí strojek s technologií aktivního chlazení na světě
Funguje s pěnou. Pro nepřekonatelně dokonalý pocit hladkosti.
Maximální přesnost, doživotně ostré břity.
Holení, zastřihování a styl – vše v jednom.

Co muži chtějí

Chtějí vypadat a cítit se báječně, bez ohledu na svůj věk. Chtějí vypadat co nejlépe, jak to jen jde, bez ohledu na to, zda doma, v práci, na univerzitě nebo ve škole. Proto se elektrické holicí strojky každý rok objevují na seznamu přání milionů mužů po celém světě. Darujte holicí strojek někomu blízkému, například manželovi nebo synovi. Někomu, o kom víte, že ho ocení a bude ho každé ráno po několik let rád používat.

Co odlišuje holicí strojky Braun od ostatních?


Výkonnost při jediném tahu.

Začněme holicím pohybem. Holicí strojky Braun se pohybují v dlouhých rovných tazích, ne v kruzích. Považujeme tento pohyb za více intuitivní a muži nemusejí dvakrát holit stejné místo, čímž se značně snižuje riziko podráždění pleti.

Špičková technologie holení


S každým holicím strojkem Braun si vybíráte špičkovou technologii holení. Series 9 je na prvním místě, je to nejúčinnější a nejpohodlnější holicí strojek, jak doložil nezávislý testovací institut.*

Navrženo se špičkovou technologií a vyrobeno v Německu.


A nakonec, společnost Braun je velice hrdá na konstrukci a výrobu „Made in Germany“ proslulou smyslem pro detail. Prvotřídní holicí strojky Braun jsou vyrobeny tak, aby vydržely minimálně 7 let. Můžete se spolehnout, že si váš dárek bude užívat během tisíců holení.

*Braun Series 9 ve srovnání se špičkovými výrobky nadstandardní úrovně. Testováno na třídenním strništi / Podrobnosti: www.braun.com/study-results