Najít správný dárek pro ni

Víte, že se jí bude líbit.

Nejefektivnější epilační a exfoliační sada.
Nejefektivnější epilační a exfoliační sada.
Sada nejjemnějšího epilátoru a kartáčku na obličej.
Sada nejjemnějšího epilátoru na čištění obličeje navíc
Zahajovací sada epilátoru a kartáčku na obličej.
Profesionální vysoušeč vlasů s
aktivním přizpůsobením teploty.
Profesionální vysoušeč vlasů s aktivním přizpůsobením teploty.
Žehlička na vlasy, která umí vytvářet kudrny

Braun Silk-expert IPL
Trvalé odstranění viditelných chloupků s jediným systémem IPL, který se přizpůsobí vaší pleti

Zajistěte si trvalé odstranění viditelných chloupků s novým strojkem Braun Silk-expert IPL. Jedinečný snímač tónu pleti SensoAdapt se neustále přizpůsobuje pleti a zajišťuje bezpečné, účinné a rychlé ošetření. Skvělý dárek pro vás nebo vaši rodinu.

Braun Silk-épil 9 SkinSpa
Dárek pro dlouhotrvající hladkost

Rozmazlujte se a dopřejte si hladkou kůži na delší dobu. Silk-épil 9 SkinSpa nabízí hýčkavé ošetření vaší pleti s vynikajícím epilačním a exfoliačním systémem dva v jednom. Zanechá ji hladkou až po dobu čtyř týdnů.

Braun Face
Péče pro zářící pleť

Dopřejte si dárek v podobě dokonalé pleti s Braun Face. Jedinečným způsobem v sobě kombinuje čisticí kartáček na obličej a přesný epilátor. Získat zářivou a hladkou pleť a elegantnější vzhled nebylo nikdy jednodušší.

Multistyler Braun Satin Hair 5
překvapte sami sebe nekonečným množstvím účesů

Multistyler Braun Satin Hair 5 vám umožní vytvořit si sami účes jako ze salónu. S možnostmi vytvářet hladké a rovné účesy nebo přirozeně vypadající kudrny budete vždy vypadat dobře. Účes si změníte tak často, jak budete chtít.

Braun SensoDryer
Překročte hranice svého stylu

Obdarujte se nádhernými vlasy a vezměte tvorbu mimořádných účesů do svých rukou s profesionálním vysoušečem SensoDryer společnosti Braun. Využívá jedinečnou kombinaci inteligentní technologie snímačů a profesionálního výkonu, které se běžné vysoušeče nemohou vyrovnat. Udělejte si své účesy doma na profesionální úrovni. Mnohem snadněji než dříve.