Jak si nechat růst a zastřihovat vousy

Jak si nechat růst a zastřihovat vousy

Základy zastřihování: naučte se své vousy milovat a žít s nimi

Mužný, primitivní a drsně autentický. Je zřejmé, proč hipsterský styl představuje hlavní trend v současné úpravě vousů. Odkaz na drsné dřevorubce Nové Anglie, noblesní viktoriánské muže či stylové chlapy od Brooklynu po Berlín zavrhl dětsky hladké tvářičky ve jménu plnovousů, knírů a osekaných tzv. kozích bradek. Tyto tvary a styly starého světa oživují pocit mužnosti na úrovni, který je zároveň impozantní, osobitý a sofistikovaný.
So whether you’re trying to grow one or simply perfecting your existing masterpiece, the following tips offer all the information and inspiration you need: Good beards come to those who wait.
Now you’ve decided to grow a beard, you’ll soon discover it demands care and commitment above and beyond simply disposing of your razor. Here are some tips on how to survive the process.

Tip 1: Vyberte si svůj vousatý vzor.

Fotka vašeho vlastního vousatého guru vám pomůže překonat jakékoli pochybnosti ohledně dosažení nirvány v podobě plnovousu. Váš vousatý vzor vám bude připomínat, proč jste se rozhodli pro plnovous, a dodá vám sílu pokračovat v jeho pěstění i v těch nejtemnějších okamžicích plných pochybností a zoufalství

Tip 2: Vykašlete se na žiletky.

Většině mužů trvá čtyři až šest týdnů, než se stanou právoplatnými majiteli vousů. Je to zdlouhavý proces, který vyžaduje velkou vytrvalost a oddanost. Na to je důležité nezapomínat a nechat holicí strojek na svém místě, ať se děje cokoliv. Holení neznamená, že vaše vousy budou pevnější nebo silnější, prostě to jen prodlouží fázi růstu a zničí všechny vaše dosavadní snahy.

Tip 3: Zamilujte si svědění.

Svědění a podráždění nejsou nikdy příjemné, ale tyto faktory jsou prostě součástí ceny, kterou všichni platíme za upravené vousy. Ke snížení podráždění pokožky je nejvhodnější denní používání mýdla s vodou nebo přípravku na čištění obličeje a používání hydratačního krému nebo krému proti podráždění, což

Tip 4: Vyberte si svůj oblíbený styl.

Zatímco trpíte běžnými problémy způsobenými růstem vousů, rozhodnout se pro dokonalý styl, který by se hodil k vašemu vzhledu, může představovat vítané rozptýlení. Podívejte se na „Tvary obličeje a styly

Tip 5: Začněte se zastřihováním.

Pokud jsi dosáhl dostatečné délky vousů a vybral si styl, můžeš konečně začít se zastřihováním a tvarováním vousů. Potřebuješ dobrý zastřihovač ke stanovení linie krku předtím, než začneš tvarovat vousy. Obvykle se doporučuje ponechat přirozenou linii tváří, aby nedošlo k podivným tvarům. Vyzkoušejte naši řadu zastřihovačů a najděte si to nejlepší pro vaše styly vousů.

Dávejte pozor! Trik pro úspěšné zastřihování vousů

V extázi z dorůstajících vousů je snadné zapomenout, že je o ně třeba náležitě pečovat. Pro zachování vousů v tom nejlepším stavu, bude třeba pravidelného zastřihování – mimochodem, chceš přece stylové vousy a ne nějaký neforemný chaos.

Tip 1: Zastřihněte vousy a zachovejte si vaši oblíbenou délku.

Pro dosažení upraveného zastřižení je dobré pohybovat zastřihovačem všemi směry proto, aby zachytil i zbloudilé chloupky. Při česání je opak pravdou. Vždy upravujte směrem dolů proto, aby byl zachován.

Tip 2: Nebojte se dokonalého a čistého holení.

Pro zachování mnoha stylu vousů je nezbytné, aby byly specifické části obličeje oholeny dokonale a čistě. Tímto se zdůrazní kontrast mezi oholenou a neoholenou oblastí a vytvoří se ostré kontury. Holicí strojek značky Braun je speciálně navržený tak, aby poskytoval dokonalé oholení a přesné kontury ve specifických oblastech, jako jsou kotlety

Tip 3: Udržujte ho v čistotě.

Péče o vaše holicí nástroje je stejně důležitá jako udržování vašich vousů a obličeje v čistotě díky pravidelnému a důkladnému omývání. Jejich udržování v čistotě vám zajistí perfektní stav pro zachování dokonalých vousů, na které budete pyšní.

Mohlo by se vám líbit

Sada All-in-One

Sada All-in-One

Kompletní styling od hlavy až k patě. 100% bez námahy.

Zastřihovač vousů

Profesionální zastřihovače vousů

Profesionální přesnost a 100% kontrola.

Souhlas pro soubory cookies