Jak si nechat růst a zastřihovat vousy

Jak si nechat růst a zastřihovat vousy

Základy zastřihování: naučte se své vousy milovat a žít s nimi

Mužný, primitivní a drsně autentický. Je zřejmé, proč hipsterský styl představuje hlavní trend v současné úpravě vousů. Odkaz na drsné dřevorubce Nové Anglie, noblesní viktoriánské muže či stylové chlapy od Brooklynu po Berlín zavrhl dětsky hladké tvářičky ve jménu plnovousů, knírů a osekaných tzv. kozích bradek. Tyto tvary a styly starého světa oživují pocit mužnosti na úrovni, který je zároveň impozantní, osobitý a sofistikovaný.
So whether you’re trying to grow one or simply perfecting your existing masterpiece, the following tips offer all the information and inspiration you need: Good beards come to those who wait.
Now you’ve decided to grow a beard, you’ll soon discover it demands care and commitment above and beyond simply disposing of your razor. Here are some tips on how to survive the process.

Tip 1: Vyberte si svůj vousatý vzor.

Fotka vašeho vlastního vousatého guru vám pomůže překonat jakékoli pochybnosti ohledně dosažení nirvány v podobě plnovousu. Váš vousatý vzor vám bude připomínat, proč jste se rozhodli pro plnovous, a dodá vám sílu pokračovat v jeho pěstění i v těch nejtemnějších okamžicích plných pochybností a zoufalství

Tip 2: Vykašlete se na žiletky.

Většině mužů trvá čtyři až šest týdnů, než se stanou právoplatnými majiteli vousů. Je to zdlouhavý proces, který vyžaduje velkou vytrvalost a oddanost. Na to je důležité nezapomínat a nechat holicí strojek na svém místě, ať se děje cokoliv. Holení neznamená, že vaše vousy budou pevnější nebo silnější, prostě to jen prodlouží fázi růstu a zničí všechny vaše dosavadní snahy.

Tip 3: Zamilujte si svědění.

Svědění a podráždění nejsou nikdy příjemné, ale tyto faktory jsou prostě součástí ceny, kterou všichni platíme za upravené vousy. Ke snížení podráždění pokožky je nejvhodnější denní používání mýdla s vodou nebo přípravku na čištění obličeje a používání hydratačního krému nebo krému proti podráždění, což

Tip 4: Vyberte si svůj oblíbený styl.

Zatímco trpíte běžnými problémy způsobenými růstem vousů, rozhodnout se pro dokonalý styl, který by se hodil k vašemu vzhledu, může představovat vítané rozptýlení. Podívejte se na „Tvary obličeje a styly

Tip 5: Začněte se zastřihováním.

Pokud jsi dosáhl dostatečné délky vousů a vybral si styl, můžeš konečně začít se zastřihováním a tvarováním vousů. Potřebuješ dobrý zastřihovač ke stanovení linie krku předtím, než začneš tvarovat vousy. Obvykle se doporučuje ponechat přirozenou linii tváří, aby nedošlo k podivným tvarům. Vyzkoušejte naši řadu zastřihovačů a najděte si to nejlepší pro vaše styly vousů.

Dávejte pozor! Trik pro úspěšné zastřihování vousů

V extázi z dorůstajících vousů je snadné zapomenout, že je o ně třeba náležitě pečovat. Pro zachování vousů v tom nejlepším stavu, bude třeba pravidelného zastřihování – mimochodem, chceš přece stylové vousy a ne nějaký neforemný chaos.

Tip 1: Zastřihněte vousy a zachovejte si vaši oblíbenou délku.

Pro dosažení upraveného zastřižení je dobré pohybovat zastřihovačem všemi směry proto, aby zachytil i zbloudilé chloupky. Při česání je opak pravdou. Vždy upravujte směrem dolů proto, aby byl zachován.

Tip 2: Nebojte se dokonalého a čistého holení.

Pro zachování mnoha stylu vousů je nezbytné, aby byly specifické části obličeje oholeny dokonale a čistě. Tímto se zdůrazní kontrast mezi oholenou a neoholenou oblastí a vytvoří se ostré kontury. Holicí strojek značky Braun je speciálně navržený tak, aby poskytoval dokonalé oholení a přesné kontury ve specifických oblastech, jako jsou kotlety

Tip 3: Udržujte ho v čistotě.

Péče o vaše holicí nástroje je stejně důležitá jako udržování vašich vousů a obličeje v čistotě díky pravidelnému a důkladnému omývání. Jejich udržování v čistotě vám zajistí perfektní stav pro zachování dokonalých vousů, na které budete pyšní.

Mohlo by se vám líbit

Braun Multifunkční zastřihovač

Braun Multifunkční zastřihovač

Holení, zastřihování nebo tvarování vousů jediným tahem.

Braun Series 9

Zastřihovač vousů Braun.

Přesné zastřihování bez námahy pro váš styl.