Zastřihovače vlasů, jak fungují nejlépe?

Zastřihovače vlasů, jak fungují nejlépe?

Výběr a použití dokonalých zastřihovačů vlasů pro váš styl

Chcete-li svou práci dělat dobře, potřebujete správné nástroje – a tvarování vousů doma není výjimkou. Výběrem skvělého zastřihovače vlasů a jeho účinným využíváním můžete vždy dosáhnout stylu, jakého budete chtít, a to s minimálními potížemi a maximální pohodou.

Krok 1: Vyber si ten správný zastřihovač vlasů a nastav velikost

Předtím, než si vyberete skvělý zastřihovač vlasů, zamyslete se nad styly, které chcete tvarovat. Většina výrobků nabízí pro zastřihování a tvarování různých délek vlasů hřebeny, kryty a další nástavce, ale některé vám umožní i upravit úhel břitů. Je to praktické v případě, že si chcete zachovat na celé hlavě jednotnou délku. Podívejte se na rychlý přehled délek zastřihovacích krytů: stupeň 7 nebo 8 zanechá kolem rozumných 25 mm; se stupni 4 a méně se již pouštíme do oblasti branných sil, takže se ujistěte, že zvolené zastřihovače jsou vybaveny těmi správnými kryty. Vyzkoušejte zastřihovače vlasů Braun, speciální řada zastřihovačů vlasů vám pomůže najít ten správný nástroj.

Zastřihovače vlasů Braun

Krok 2: Před vyzkoušením vysušit

Mokré vousy s kapkami vody je téměř nemožné správně zastřihnout pomocí zastřihovače, takže se o to raději ani nepokoušejte. Správné osušení ručníkem pomáhá předcházet rezavění břitů zastřihovače a umožní vám dosáhnout stylu, jaký si přejete.

Krok 3: První zastřihnutí

Před zastřižením nasaď správný kryt pro dosažení požadované délky. Chcete-li se vyhnout zahanbujícím nepřesnostem, je chytré začít s používáním nejdelšího krytu na celou hlavu, poté postupně zvolte kryt s kratší délkou a vytvarujte kratší části vašeho stylu. Uchopte zastřihovač tak, aby břity směřovaly dolů a špička krytu se lehce dotýkala vaší hlavy. Pro elegantnější zastřižení veďte zastřihovat proti směru růstu vlasů tak, aby kryt každým tahem navedl k zastřihovacím břitům co nejvíce vlasů.

Zastřihovače vlasů

Krok 4: Udržujte ho stabilní

Oholit vousy trvá jen pár minut, i když pracujete pomalu. Uspěcháte to a možná budete muset žít s následky několik měsíců. Rovnoměrné tempo vám pomůže zabránit vytrhávání vlasů a nárazům do hlavy pokožky a zajistí hladší a pohodlnější střih. Postupujte napříč hlavou po malých úsecích, zachytíte a ostříháte tak všechny vlasy, které chcete, a to bez podráždění pokožky hlavy.

Krok 5: Tvarujte vlasy nad ušima

Pro získání čisté linie vlasů na krku, odstraňte kryt a otočte zastřihovač v ruce. Opatrně vytvarujte linii na zadní části krku a okolo uší a ujistěte se, že zastřihovač vedete od linie vlasů směrem dolů. Nikdy byste nestříhali trávník v úplné tmě: stejné to je se zastřihováním, pokud nevidíte některé zastřihované oblasti vlasů, řekněte si o pomoc.

Zastřihovač vlasů Braun hlava

Krok 6: Vytvarujte si kotlety

Pro vytvarování ostrých kotlet začni zastřihnutím jejich spodní části, použij při tom zrcátko a ujisti se, že jsou stejně dlouhé. Pokud ti vousy rostou i před kotletami, nezapomeň použít kryt a zajistit tak plynulý přechod mezi kotletami a vousy.

Krok 7: Dejte svým zastřihovačům trochu lásky

Pro vytvarování ostrých kotlet začni zastřihnutím jejich spodní části, použij při tom zrcátko a ujisti se, že jsou stejně dlouhé. Pokud ti vousy rostou i před kotletami, nezapomeň použít kryt a zajistit tak plynulý přechod mezi kotletami a vousy.

Zastřihovač vlasů Braun pod tekoucí vodou

Mohlo by se vám líbit

Sada All-in-One

Sada All-in-One

Kompletní styling od hlavy až k patě. 100% bez námahy.

Zastřihovače vlasů

Zastřihovače vlasů

Úprava vlasů doma bez námahy.

Souhlas pro soubory cookies