Módní úprava vousů, Wikibeardia Top 5

Módní úprava vousů, Wikibeardia Top 5

Shave your style spouští Wikibeardii, kompletního průvodce styly pro vaše vousy.

David Glover představuje pět svých oblíbených vzhledů pro jarní sezónu –a ukáže nám, jak je získat.

Hollywood

Tenhle tvar knírku Brendanovi sluší, protože má poměrně malá ústa. Šířka kníru nad horním rtem totiž dodává proporci tvaru jeho obličeje. „Špinavý“ stín kolem tváří a spodního rtu pomáhá tvarovat a zvýraznit jeho bradu a spodní čelist.

Získejte vzhled

Zatímco necháte oblast kníru hustě růst, tváře, bradu a krk ponechte v délce strniště. Shora holením začistěte linie kníru tak, aby přesahoval koutky úst. Pro dokončení tvaru zastřihněte a vyrovnejte linie nad horním rtem.

Shave your style spouští Wikibeardii: Hollywood

Hunter

I když Derekův vous působí velmi nedbale a neudržovaně, ve skutečnosti je pečlivě upravený tak, aby právě tento dojem poskytl. Délka vousů na tvářích a nejasný přechod pod spodní čelistí dodávají vzhledu na drsnosti, ale pečlivě vyholené partie okolo úst a brady prozrazují, že si tu někdo dal opravdu záležet.

Získejte vzhled

Nech si narůst plnovous. Shora začni s holením linií lemujících horní část tváří a knír. Zastřihni vousy pod knírem po celé délce horního rtu až ke koutkům úst. Ohol se pod spodním rtem od koutku úst ke středu a pak dolů k bradě. Totéž zopakuj na druhé straně, uprostřed nech proužek od rtu k bradě.

Shave your style spouští Wikibeardii: Hunter

Ducktail

Tohle je skutečně skvělý vzhled. Vypadá dobře, protože Reginald má řídké vousy na tvářích a kolem úst, ale husté podél spodní čelisti. Proto si může nechat narůst vousy, které jsou směrem k bradě stále delší, a uprostřed se stýkají do tvaru kachního ocasu.

Získejte vzhled

Nech si narůst plnovous (může to trvat i několik týdnů). Zastřihni vousy na tvářích a horním a spodním rtu na délku strniště. Vyjdi z délky vousů na bradě a postupně zkracuj vousy podél spodní čelisti, na bradě od krátkých po dlouhé. Nakonec se ohol pod čelistí a na krku.

Shave your style spouští Wikibeardii: Ducktail

Dirty Shave

Pavel má pečlivě vytvarované vousy kolem horního rtu tak, aby přehnaně nezvýrazňovaly jeho plnější rty a protáhlý obličej. Celkový dojem je velmi nápadný a promyšlený a výborně vyvažuje jeho účes s dredy.

Získejte vzhled

Nejprve si nech narůst několikadenní strniště. Čistě si vyhol krk pod spodní čelistí. Po obou stranách horního rtu vyhol konkávní linii, která povede od středu pod nosem ke koutku úst. Dále vyhol čistou linii, která povede od konečků kníru přes tváře a podél vnitřní hrany kotlet. Nakonec se ohol se kolem úst, po celém horním a spodním rtu, a od spodního rtu k bradě nech proužek.

Shave your style spouští Wikibeardii: Dirty Shave

Hollywood Mo

Tento naprosto stylový knír se dostal opět do módy s rozvojem kultury hipsterů. Připomíná fotografie pánů z konce 19. století. Trocha vosku na kníry ti poslouží k tomu, abys protažené konečky zkrotil do dokonalého tvaru.

Získejte vzhled

Vypěstuj si hustý plný knír, vousy vyčesávej směrem ven ke koutkům úst. Protáhlé konečky nech růst do délky a pečlivě zastřihuj všechny přečnívající vousy. Začni od středu horního rtu a postupuj ke koutkům úst. Hladce si ohol tváře, krk a bradu, což ti umožní nechat si narůst strniště. Pomocí vosku na vousy knír zkroť a zahni do tvaru, který přesahuje koutky úst.

Shave your style launches Wikibeardia: Hollywood Mo

Mohlo by se vám líbit

Sada All-in-One

Sada All-in-One

Kompletní styling od hlavy až k patě. 100% bez námahy.

Zastřihovač vousů

Profesionální zastřihovače vousů

Profesionální přesnost a 100% kontrola.

Souhlas pro soubory cookies