Péče o tělo a odstraňování ochlupení ve světě

Péče o tělo a odstraňování ochlupení ve světě

Odstraňování chloupků na těle není jen ojedinělým trendem pro pár módních nadšenců.

Odstraňování chloupků na těle není jen ojedinělým trendem pro pár módních nadšenců. Chlapi po celém světě zařadili péči o tělesné ochlupení do každodenní péče o tělo. Avšak – jak, kde a kdy se holí, to je otázkou národních zvyklostí a lokálních stylů. Někteří mají rádi čistě oholené tváře, jiní dávají přednost zastřiženým tříslům nebo podpaží...

Abychom vám umožnili malý vhled do světa mezinárodní péče o tělo, uvádíme zde několik faktů o tom, co znamená odstraňování chloupků na těle pro chlapy z různých koutů světa. A kdo ví, možná zjistíte, že jste srdcem spíše Ital nebo Francouz...

Péče o tělo a odstraňování chloupků v Německu

Německý kožešník si vlastně nezaslouží své pojmenování – ve skutečnosti preferuje hladkost a čistotu před chlupatostí a neupraveností, ale ta fráze je příliš dobrá na to, abychom ji nepoužili! Německý kožešník dává přednost čistému oholení před jemným zastřihnutím. Jeho oblíbeným holeným místem jsou podpaží, zatímco holení nohou ho příliš nebere. Rád doplňuje svůj vzhled o oholená třísla a hruď proto, aby se stal příkladem německé péče o tělo.

Péče o tělo a odstraňování chloupků v Itálii

Italský hřebec si nelibuje jen ve špagetách a vínu, ale rád o sebe také pečuje, a to včetně odstraňování chloupků na těle. Jeho oblíbenou oblastí je mužná hruď – má ji rád čistě oholenou a úhlednou proto, aby jeho těžce nabyté svaly zazářily. Čas od času si upravuje také podpaží, třísla a nohy proto, aby dosáhl dokonalého vzhledu „amore galore“.

Péče o tělo a odstraňování chloupků ve Francii

Rozmarný Francouz má rád své chloupky na těle stejně jako trávník u své chaty v Normandii – jemně zastřižené a pěkně upravené. Nemá rád vykukující chloupky, takže jeho hlavní oblastí pro zastřihování jsou podpaží, o které pečuje s velkým zájmem. Aby dosáhl elegantního vzhledu, inklinuje rozmarný Francouz také k úpravě hrudi a třísel, přičemž ho příliš nezajímá holení nohou – možná proto, že nechce, aby vypadaly jako žabí stehýnka?

Péče o tělo a odstraňování chloupků v USA

Swanky yankee se před časem chytil módní vlny odstraňování chloupků na těle a pečuje nyní o své tělo na maximum. Jeho hlavním objektem holení jsou třísla – je něco na tom, že určité části těla vypadají po oholení větší?! Má také rád dobře zastřižená podpaždí, zatímco hruď chce mít hladce a čistě oholenou, aby se zbavil vzhledu amerického drsňáka.

Péče o tělo a odstraňování chloupků v Anglii

Svěží Brit je fanouškem nejen stání ve frontách a fish&chips, ale rád také dává pozor na zákoutí – třeba na své podpaží. Má rád jemně upravená podpaží a občas si holí hruď a třísla. Holení nohou se nicméně na seznamu činností péče o tělo typického Brita nevyskytuje – což evidentně znamená, že David Beckham není zrovna průměrný Brit!

Péče o tělo a odstraňování chloupků ve Španělsku

Nápadný Španěl je fanouškem oholené hrudi a hladkých nohou. Rád staví na odiv své opálené iberské tělo, které je hezké a hladké, a proto dává přednost holení před zastřihováním. Pro doladění dokonalého vzhledu na fiesty a siesty si nápadný Španěl občas také rád holí podpaží a třísla, a když má chuť, tak si zkracuje vlasy na hlavě a krku nebo obočí – prostě dokonalý vzhled pro horkokrevného Don Juana!

Mohlo by se vám líbit

Sada All-in-One

Sada All-in-One

Kompletní styling od hlavy až k patě. 100% bez námahy.

Strojek pro péči o tělo

Strojek pro péči o tělo

Šetrný k pokožce. Dokonce i v těch nejcitlivějších partiích.

Souhlas pro soubory cookies