Souhlas pro soubory cookies

Proč je Braun nejlepší pro citlivou pokožku.

V jistém okamžiku se můžete obávat o to, jak se vyhnout podráždění pokožky. Žádné obavy! Pokud se budete při vaší každodenní péči řídit jednoduchými radami, pomůže vám to zmírnit riziko pálení pokožky po holení.

Navštivte stránku uvádějící srovnání a vyberte si nejvhodnější model?

Důvod 1
Nejlepší holicí strojek pro vaši pokožku

Volba správného holicího strojku a správné techniky hraje velkou roli při předcházení zarůstání vousů, vzniku pupínků po holení a při zmírňování podráždění pokožky. Některé elektrické holicí strojky vyzařují teplo směrem k holicí hlavě, což může způsobovat popálení a podráždění vaší kůže. Braun vám poskytne dokonalý zážitek z holení a holicí strojek vhodný pro potřeby vaší pokožky společně s výkonem, na který se můžete spolehnout:

Zvolte Braun Series 9. Nejúčinější holící strojek na světě. Výjimečně šetrný.¹

Průkopnická technologie a výkon ve své třídě – holicí strojek, který odstraňuje vousy tak účinně, že vaše pokožka zůstává téměř bez podráždění. Holicí strojek Braun Series 9.

holicí strojky Braun

A proč třeba nezkusit úplně jiný zážitek z elektrického holení: holicí strojky Braun Series 3 ProSkin.

Dobíjecí elektrický planžetový holicí strojek Braun Series 3 ProSkin poskytuje rychlejší oholení a komfort pro pokožku.* 3stupňové holicí prvky citlivé na tlak se přizpůsobí každému záhybu obličeje a specializovaná technologie Micro Grip dokáže zachytit více vousů hned při prvním tahu.*

holicí strojky Braun

Důvod 2
Vlhké nebo suché holení – vaše volba

Je potvrzeno, že použití pěny nebo gelu výrazně změkčuje pokožku, která je pak méně náchylná k podráždění během holení. Pokud však dáváte přednost holení bez pěny, doporučujeme neumývat si před holením obličej, neboť pokožka má po umytí tendenci lehce opuchnout. V obou případech nezapomeňte, že je třeba udržovat rovnoměrný přítlak, ale netlačit příliš, mohlo by dojít ke zvýšení výskytu vyrážky po holení.

Vlhké nebo suché holení – vaše volba

Důvod 3
Pokročilá technologie – důkladná a inteligentní

Nejprve co je očividné: všechny holicí strojky Braun mají rovné linie, žádné kruhové, které jsou běžné u rotačních holicích strojků. Tento holicí pohyb považujeme za více intuitivní a účinný. Testování nezávislým ústavem prokázal např. to, že řada Series 9 zachycuje více vousů jedním tahem než libovolný jiný holicí strojek².

Braun Series 9 a Series 7 jsou navíc jediné holicí strojky na světě s inteligentní ultrazvukovou technologií, která 160krát za minutu sleduje a automaticky se přizpůsobuje hustotě vousů. Holicí strojek má silnější výkon, přesně když je potřebný, aby stačilo provést méně tahů a bylo dosaženo kvalitnějšího oholení.

Series 9

Důvod 4
Nekompromisní oholení a jemnost

Méně tahů snižuje nebezpečí podráždění pokožky, je to jednoduché. To je důvod, proč mnoho mužů s citlivou pletí volí účinné elektrické holicí strojky Braun.

K zajištění dokonalé ochrany pokožky umísťuje společnost Braun mimořádně tenkou planžetu mezi pokožku a superostré čepele. Každá planžeta je vybavena jedinečným vzorem 1 064 ergonomicky tvarovaných otvorů, které zachycují vousy v přesném úhlu. Tím způsobem je zajištěno dlouhodobé oholení, aniž by došlo k přímému kontaktu pokožky s čepelemi.

Series 9

¹Braun Series 9 ve srovnání se špičkovými výrobky nadstandardní úrovně. Testováno na třídenním strništi / Podrobnosti: www.braun.com/study-results

Mohlo by se vám líbit

Najděte si svůj elektrický holicí strojek Braun

Elektrické holicí strojky od značky Braun

Najděte si svůj elektrický holicí strojek Braun

Braun Series 9

Discover Braun Series 9 Pro

Nejúčinější holící strojek na světě¹. Výjimečně šetrný. Vylepšený o titanový zastřihovač.