Proč je Braun nejlepší pro citlivou pokožku

Proč je Braun nejlepší pro citlivou pokožku

V jistém okamžiku se můžete obávat o to, jak se vyhnout podráždění pokožky. Žádné obavy! Pokud se budete při vaší každodenní péči řídit jednoduchými radami, pomůže vám to zmírnit riziko pálení pokožky po holení.

Holicí strojky Braun Series

Důvod 1

Nejlepší holicí strojek pro vaši pokožku

Volba správného holicího strojku a správné techniky hraje velkou roli při předcházení zarůstání vousů, vzniku pupínků po holení a při zmírňování podráždění pokožky. Některé elektrické holicí strojky vyzařují teplo směrem k holicí hlavě, což může způsobovat popálení a podráždění vaší kůže. Braun vám poskytne dokonalý zážitek z holení a holicí strojek vhodný pro potřeby vaší pokožky společně s výkonem, na který se můžete spolehnout:

Zvolte Braun Series 9. Nejúčinější holící strojek na světě*. Výjimečně šetrný.

Průkopnická technologie a výkon ve své třídě – holicí strojek, který odstraňuje vousy tak účinně, že vaše pokožka zůstává téměř bez podráždění.
Holicí strojek Braun Series 9

Nebo s holicími strojky Braun °CoolTec vyzkoušejte jedinečnou technologii Active Cooling.

Stačí jen zapnout funkci chlazení. Budete se cítit skvěle. Ochlazování totiž výrazně snižuje podráždění pokožky. Bez výhrad bylo schváleno předními dermatology.
Braun °CoolTec

A proč třeba nezkusit úplně jiný zážitek z elektrického holení: holicí strojky Braun Series 3 ProSkin.

Dobíjecí elektrický planžetový holicí strojek Braun Series 3 ProSkin poskytuje rychlejší oholení a komfort pro pokožku.* 3stupňové holicí prvky citlivé na tlak se přizpůsobí každému záhybu obličeje a specializovaná technologie Micro Grip dokáže zachytit více vousů hned při prvním tahu.*
Braun Series 3 ProSkin

*v porovnání s Braun Series 3 Testováno na 3denním strništi.

Důvod 2

Vlhké nebo suché holení – vaše volba

Je potvrzeno, že použití pěny nebo gelu výrazně změkčuje pokožku, která je pak méně náchylná k podráždění během holení. Pokud však dáváte přednost holení bez pěny, doporučujeme neumývat si před holením obličej, neboť pokožka má po umytí tendenci lehce opuchnout. V obou případech nezapomeňte, že je třeba udržovat rovnoměrný přítlak, ale netlačit příliš, mohlo by dojít ke zvýšení výskytu vyrážky po holení.

Důvod 3

Pokročilá technologie – důkladná a inteligentní

Nejprve co je očividné: všechny holicí strojky Braun mají rovné linie, žádné kruhové, které jsou běžné u rotačních holicích strojků. Tento holicí pohyb považujeme za více intuitivní a účinný. Testování nezávislým ústavem prokázal např. to, že řada Series 9 zachycuje více vousů jedním tahem než libovolný jiný holicí strojek.*

Braun Series 9 a Series 7 jsou navíc jediné holicí strojky na světě s inteligentní ultrazvukovou technologií, která 160krát za minutu sleduje a automaticky se přizpůsobuje hustotě vousů. Holicí strojek má silnější výkon, přesně když je potřebný, aby stačilo provést méně tahů a bylo dosaženo kvalitnějšího oholení.

Titanová povrchová úprava

Inteligentní technologie Sonic

Důvod 4

Nekompromisní oholení a jemnost

Méně tahů snižuje nebezpečí podráždění pokožky, je to jednoduché. To je důvod, proč mnoho mužů s citlivou pletí volí účinné elektrické holicí strojky Braun.

K zajištění dokonalé ochrany pokožky umísťuje společnost Braun mimořádně tenkou planžetu mezi pokožku a superostré čepele. Každá planžeta je vybavena jedinečným vzorem 1 064 ergonomicky tvarovaných otvorů, které zachycují vousy v přesném úhlu. Tím způsobem je zajištěno dlouhodobé oholení, aniž by došlo k přímému kontaktu pokožky s čepelemi.

*Braun Series 9 ve srovnání se špičkovými výrobky nadstandardní úrovně. Testováno na třídenním strništi / Podrobnosti: www.braun.com/study-results