Zastřihovat, holit anebo obojí – který je ten pravý způsob holení pro váš obličej?

Zastřihovat, holit anebo obojí – který je ten pravý způsob holení pro váš obličej?

S holicími strojky Braun a řadou pro tvarování nebudete vědět, co si vybrat.

Ať už toužíte po zastřižených vousech anebo hladkém oholení, vždy si vyberete způsob odstraňování vousů, který vám nejlépe vyhovuje.

Čisté oholení

Tato metoda umožňuje hladké oholení, které představuje nejrychlejší způsob dobré péče každý den. Není to jenom o vousech nebo stylu, ale o důkladném oholení, které zanechá vaši pokožku svěží a v pohodlí. Braun nabízí širokou škálu holicích strojků od vysoce výkonných Series 9 až po přenosné přístroje, které jsou vhodné a pohodlné na cesty. Máme rovněž speciální holicí strojky nabízející nové zážitky při holení jako je CoolTec a WaterFlex. Ať už hledáte cokoli, holicí strojky Braun vám vždy něco nabídnou.

Zjistěte více
Čisté oholení

Holicí strojky Braun Series 9

Nejúčinější holící strojek na světě. Výjimečně šetrný.

Zastřihování

Mít bradku je stále více trendy! Inspirujte se na našich stránkách, podívejte se na „Tvary obličeje“ a zjistěte, který styl je pro vás ten nejvhodnější. Jestli si chcete udržovat vousy anebo nechat narůst nové, bude je třeba zastřihovat. Proto budete potřebovat nástroj, který to dokáže. Vyvinuli jsme speciální zastřihovač s dokonalou přesností. Všechny vám poskytnou styl, který hledáte.

Zjistěte více
Zastřihovače vousů Braun v akci

Zastřihovač vousů Braun

Ten pravý zastřihovač pro váš dokonalý stylový vzhled

Zastřihování a holení

Pokud jste se už nějakou dobu neholili, měli byste před holením zvážit zastřihnutí. Umožní vám to poté získat hladší oholení. K zastřihování vám doporučujeme multifunkční strojek Braun a k holení pak holicí strojek Braun Series. Pro všechny výše uvedené způsoby platí, že po ukončení holení je třeba holenou oblast opláchnout a vyčistit použitý holicí strojek nebo zastřihovač.

Zjistěte více
Zastřižení s multifunkčním strojkem Braun

Mohlo by se vám líbit

Najděte si svůj elektrický holicí strojek Braun

Elektrické holicí strojky od značky Braun

Najděte si svůj elektrický holicí strojek Braun

Objevte Braun Series 9

Objevte Braun Series 9

Nejúčinější holící strojek na světě¹. Výjimečně šetrný. Vylepšený o titanový zastřihovač.

Souhlas pro soubory cookies