Souhlas pro soubory cookies

Zastřihovat, holit anebo obojí – který je ten pravý způsob holení pro váš obličej?

S holicími strojky Braun a řadou pro tvarování nebudete vědět, co si vybrat.

Ať už toužíte po zastřižených vousech anebo hladkém oholení, vždy si vyberete způsob odstraňování vousů, který vám nejlépe vyhovuje.

Čisté oholení

Tato metoda umožňuje hladké oholení, které představuje nejrychlejší způsob dobré péče každý den. Není to jenom o vousech nebo stylu, ale o důkladném oholení, které zanechá vaši pokožku svěží a v pohodlí. Braun nabízí širokou škálu holicích strojků od vysoce výkonných Series 9 až po přenosné přístroje, které jsou vhodné a pohodlné na cesty. Máme rovněž speciální holicí strojky nabízející nové zážitky při holení jako je CoolTec a WaterFlex. Ať už hledáte cokoli, holicí strojky Braun vám vždy něco nabídnou.

Čisté oholení

Nejúčinější holící strojek na světě. Výjimečně šetrný.

Holicí strojky Braun Series 9

Zastřihování

Mít bradku je stále více trendy! Inspirujte se na našich stránkách, podívejte se na „Tvary obličeje“ a zjistěte, který styl je pro vás ten nejvhodnější. Jestli si chcete udržovat vousy anebo nechat narůst nové, bude je třeba zastřihovat. Proto budete potřebovat nástroj, který to dokáže. Vyvinuli jsme speciální zastřihovač s dokonalou přesností. Všechny vám poskytnou styl, který hledáte.

Zastřihovače vousů Braun v akci

Ten pravý zastřihovač pro váš dokonalý stylový vzhled

Zastřihovač vousů Braun.

Zastřihování a holení

Pokud jste se už nějakou dobu neholili, měli byste před holením zvážit zastřihnutí. Umožní vám to poté získat hladší oholení. K zastřihování vám doporučujeme multifunkční strojek Braun a k holení pak holicí strojek Braun Series. Pro všechny výše uvedené způsoby platí, že po ukončení holení je třeba holenou oblast opláchnout a vyčistit použitý holicí strojek nebo zastřihovač.

Zastřižení s multifunkčním strojkem Braun

Mohlo by se vám líbit

Najděte si svůj elektrický holicí strojek Braun

Elektrické holicí strojky od značky Braun

Najděte si svůj elektrický holicí strojek Braun

Braun Series 9

Discover Braun Series 9

Nejúčinější holící strojek na světě¹. Výjimečně šetrný. Vylepšený o titanový zastřihovač.