Jak předcházet podráždění pokožky a vyrážce po holení

Jak předcházet podráždění pokožky a vyrážce po holení

V jistém okamžiku se můžete obávat o to, jak se vyhnout podráždění pokožky.Žádnou paniku! Pokud se budete při vaší každodenní péči řídit jednoduchými radami, pomůže vám to zmírnit riziko pálení pokožky po holení.

Tip 1: Investujte do toho správného holicího strojku a používejte správnou techniku

Volba správného holicího strojku a správné techniky hraje velkou roli při předcházení zarůstání vousů, vzniku pupínků po holení a při zmírňování podráždění pokožky. Některé elektrické holicí strojky vyzařují.

Ať už potřebujete cokoliv, Braun vám poskytne dokonalý zážitek z holení a holicí strojek vhodný pro potřeby vaší pokožky společně s výkonem, na který se můžete spolehnout.Anebo vyzkoušejte jedinou technologii aktivního chlazení na světě, která zjemňuje pokožku a zklidňuje její podráždění, s Braun ºCoolTec. A proč třeba nezkusíte úplně jiný zážitek z elektrického holení s Braun WaterFlex, který lze používat s pěnou nebo gelem?

Technologie aktivního chlazení s holicím strojkem Braun °CoolTec.

Tip 2: Jak připravit obličej na holení

Je potvrzeno, že použití pěny nebo gelu výrazně změkčuje pokožku, která je pak méně náchylná k podráždění během holení. Pokud však dáváte přednost holení bez pěny, doporučujeme neumývat si před holením obličej, neboť pokožka má po umytí tendenci lehce opuchnout. V obou případech nezapomeňte, že je třeba udržovat rovnoměrný přítlak, ale netlačit příliš, neboť by mohlo dojít ke zvýšení výskytu vyrážky po holení.

Připravte svůj obličej na holení s holicími strojky Braun.

Tip 3: To nejhorší, co můžete udělat, je ignorovat pokožku okamžitě po oholení

Péče po holení je stejně důležitá a možná ještě mnohem důležitější než příprava a vlastní holení. Pokud si myslíte, že máte nějaké zarostlé chloupky, můžete je vytáhnout pomocí pinzety, ale dávejte pozor, abyste je nevytrhli úplně. Chloupek by pak znovu vyrostl hlouběji. Pomocí chladné vody nebo studeného ručníku přes obličej si ochlaďte pokožku a uzavřete póry. Můžete rovněž použít toner ve spreji, který vrátí pH vaší pokožky na normální úroveň, neboť voda z kohoutků může dát vašemu pH pěkně zabrat. Správná péče po holení je samozřejmě nejlepším způsobem, jak zakončit proces oholení.

Mohlo by se vám líbit

Najděte si svůj elektrický holicí strojek Braun

Elektrické holicí strojky od značky Braun

Najděte si svůj elektrický holicí strojek Braun

Objevte Braun Series 9

Objevte Braun Series 9

Nejúčinější holící strojek na světě¹. Výjimečně šetrný. Vylepšený o titanový zastřihovač.

Souhlas pro soubory cookies