Holicí strojek Series X XT5100 Wet & Dry vše v jednom s 5 nástavci, černý/stříbrný

  • Holí, zastřihuje a zarovnává: univerzální pánský elektrický holicí strojek a zastřihovač vousů v jednom. Snadné, rychlé a pohodlné holení každým tahem, dokonce i v těžko dostupných místech. Pro vousy (hřebeny 1, 2, 3, 5 mm) a pro tělo (hřeben 0 mm).

  • Technologie 4D-Blade: jedna hlava se 4 holicími prvky, tj. 2 bočními zastřihovači a 2 centrálními holicími zónami, se 450 pohyby za sekundu. Oholí dostatečně hladce, abyste vypadali skvěle, a zároveň je šetrný k pokožce.

  • Vydrží déle: tato hlavice zastřihovače a holicího strojku 4D-Blade z nerezové oceli vydrží ostrá až 6 měsíců.¹

  • Ochrana pokožky: hlava zastřihovače a holicího strojku obsahuje hřeben SkinGuard, který chrání vaši pokožku i v choulostivých místech – od hrudníku, podpaždí nebo třísel po obličej, krk nebo obočí.

  • Navržen pro přesnost a snadné ovládání: s obousměrným hřebenem zastřihuje při pohybu nahoru i dolů. Díky pogumované protiskluzové rukojeti se můžete bezpečně oholit a upravit si chloupky na těle zasucha i namokro.

Series X. Přesné zastřihování bez námahy pro každý váš styl.

Series X. Přesné zastřihování bez námahy pro každý váš styl.
Snadné, rychlé a pohodlné – díky hlavici 4D-Blade

Snadné, rychlé a pohodlné – díky hlavici 4D-Blade

Inovativní hlavice 4D-Blade má dvě centrální holicí zóny a dva boční zastřihovače. Hřeben SkinGuard chrání pokožku před kontaktem s břitem – pro pohodlné oholení, které je dostatečně hladké na to, aby vypadalo skvěle, a zároveň bylo šetrné k pokožce.

Rychle dosáhnete rovnoměrného zastřižení

Rychle dosáhnete rovnoměrného zastřižení

Díky praktickému obousměrnému hřebenu můžete zastřihovat směrem nahoru i dolů. Tento snadný pohyb znamená, že můžete zastřihovat rychle a způsobem, který vám nejlépe vyhovuje.

Tvarujte snadno, ale přesně

Tvarujte snadno, ale přesně

Dodejte svému stylingu přesnost díky hlavici 4D-Blade a protiskluzové pogumované rukojeti. Umožní přesné a kontrolované tvarování vousů – dodá vám sebevědomí, ať jsou vaše dovednosti na jakékoli úrovni.

Snadné, rychlé a pohodlné holení každým tahem

Snadné, rychlé a pohodlné holení každým tahem

Nezáleží na úrovni vašich dovedností, užijte si pohodlné oholení, které nepoškozuje pokožku. A to díky plně aktivované hlavici 4D-Blade, která se skládá ze čtyř výkonných holicích prvků – koná 450 pohybů za sekundu.

Pohodlná úprava chloupků na těle

Pohodlná úprava chloupků na těle

Pro bezpečné ošetření choulostivých míst, jako jsou vaše třísla, hrudník a podpaždí, nasaďte SkinGuard. Ochranná planžeta chrání pokožku pro jemné holení a zanechává pocit hladší pokožky.

Mějte kontrolu i v obtížně dostupných oblastech

Mějte kontrolu i v obtížně dostupných oblastech

S otočnou hlavou Flex Head, která se přizpůsobí konturám vašeho obličeje, dosáhnete rychle přesných výsledků – zvláště je užitečná v obtížně dostupných oblastech. Holte se intuitivně: nahoru, dolů, tam a zpět.

Vydrží až 6 měsíců

Vydrží až 6 měsíců

Odolná hlavice 4D-Blade je zkonstruována tak, aby dlouho vydržela. Je vyrobena 100% z nerezové oceli a vydrží až 6 měsíců¹.

Plně vodotěsný

Plně vodotěsný

Váš strojek Series X můžete používat s pěnou nebo s gelem, u umyvadla nebo ve sprše. Strojek snadno vyčistíte pod tekoucí vodou podle vašich vlastních hygienických standardů.

Vyberte si svou preferovanou délku

Vyberte si svou preferovanou délku

Požadované délky snadno dosáhnete pomocí hřebenových nástavců – k dispozici jsou pro délky 1, 2, 3 a 5 mm na vousy a 3 nebo 0 mm na tělo (SkinGuard).

¹Při 2 oholeních tváře týdně, individuální výsledky se mohou lišit.

Co je v balení?

expand and collapse icon

Hodnocení a recenze

Souhlas pro soubory cookies