Souhlas pro soubory cookies

Holicí strojek Series 9 9370cc Wet & Dry se stanicí Clean & Charge a cestovním pouzdrem, stříbrný

Braun Series 9 je nejúčinnější elektrický holicí strojek na světě. 5 holicích prvků zachytí jedním tahem větší množství vousů pro bezchybné oholení. Tento planžetový holicí strojek vám zajistí šetrné a zároveň hladké oholení. Bez kompromisu. Tento elektrický holicí strojek hladce klouže po pokožce a je vhodný pro suché i mokré holení. Nyní se můžete holit déle (60 minut) a využít o 20 % více baterie než s předchozí Series 9. Všechny holicí strojky Series 9 byly vyrobeny v Německu prvotřídními řemeslnými postupy.

Přednosti

5 synchronizovaných holicích prvků

Lift & Cut trimmer

Zastřihovač Lift & Cut

S titanovým povrchem. Oholí i přilehlé vousy.

Direct & Cut trimmer

Zastřihovač Direct & Cut

Stříhá vousy rostoucí různými směry.

Skin Guard

Skin Guard

Každým tahem chrání vaši pokožku.

2x OptiFoil

2x OptiFoil™

Zachytí i ten poslední vous pro dokonalé oholení.

Výkonnost

10D Flex head

Hlava 10D Flex

Nezávislé flexibilní prvky pro holení na hlavě výkyvné v 10 směrech: MicroMotion v kombinaci s MacroMotion je zárukou maximálního přizpůsobení konturám obličeje, což vám zajistí lepší kontakt s pokožkou pro důkladnější oholení.

Advanced 32bit chip

Pokročilý 32bitový čip

Přizpůsobí výkon strojku vašim vousům tak, aby efektivně oholil i ty nejhustší vousy.

Beard density adjustment

Přizpůsobení hustotě vousů

Čte hustotu vašich vousů a přizpůsobí jim výkon.

SyncroSonic™ technology

Technologie SyncroSonic se 40 000 příčnými střihy za minutu.

Znásobeno technologií Sonic. Patentovaná technologie SyncroSonic společnosti Braun sleduje a přizpůsobuje se vašim vousům. Kontroluje jejich hustotu 160krát za minutu. Poskytuje mimořádný výkon, kde je nejvíce třeba.

Titanium coated trimmer

Středový zastřihovač s titanovou povrchovou vrstvou

Titan je vysoce trvanlivý kov a je velmi odolný vůči korozi. Navíc má kvalitní vzhled. Z toho důvodu jej společnost Braun používá na povrchovou úpravu zastřihovačů.

LED display

Displej LED

Všechny informace na první pohled: precizní displej LED zobrazuje stav baterie, stav hygieny a indikátor cestovního zámku.

Clean & Charge System

Systém Clean & Charge

Každý den strojek jako nový. Čisticí stanice Clean & Charge automaticky zvolí program čištění, hygienicky čistí, promazává, vysouší a nabíjí váš holicí strojek, a to pouhým stisknutím tlačítka.

Vlastnosti

Precision trimmer

Přesný zastřihovač

K pokožce šetrný přesný zastřihovač se vysouvá na zadní straně holicího strojku k přesnému tvarování kotlet.

Precision Head lock

Uzamčení holicí hlavy

Snadno přístupný zámek holicí hlavy uzamyká plně flexibilní hlavu holicího strojku v pěti pozicích, které umožní dosáhnout přesnějšího holení. Přijde vám vhod hlavně při holení obtížně dostupných míst, například na hraně dolní čelisti nebo pod nosem.

Li-Ion+ battery

Lithium-iontová baterie

Naše nejpokročilejší lithium-iontová baterie. Nyní vydrží o 20 % déle. Jedno nabití – jeden měsíc holení.¹ Rychlé nabití pro jedno oholení za pouhých 5 minut.
¹Nový S9 v porovnání s předchozím S9

Wet & Dry

Wet & Dry

Holení na sucho nebo s vodou, pěnou, gelem pro hladší a příjemnější pohyb po pokožce.

100% waterproof

100% voděodolný

Čistěte svůj holicí strojek pohodlně pod tekoucí vodou.

Automatic voltage adaption

Automatické přizpůsobení napětí

Bezdrátové holení

Cestovní pouzdro

Co je v balení?

Holicí strojek Series 9 stříbrný

Holicí strojek Series 9 stříbrný

Systém Clean & Charge

Systém Clean & Charge

Čisticí kazeta (1x)

Čisticí kazeta (1x)

Skořepinové textilní pouzdro pro holicí strojek Braun Series 8

Skořepinové textilní cestovní pouzdro

Čisticí kartáček

Čisticí kartáček

SmartPlug

Síťový adaptér

Údržba

Vysoká výkonnost holicích planžet a bloků zastřihovače

Získejte zpět 100 % výkonu svého holicího strojku.

Najděte si vhodnou holicí planžetu a břitový blok

Náplně Clean & Charge

Najděte si vhodnou náplň Clean & Charge

Náhradní díly

Vyhledání náhradních dílů

Návod k použití

Stažení návodu k použití

Často kladené otázky

Časté dotazy

Jaký je rozdíl mezi strojkem s holicí planžetou a rotační hlavicí?

Strojky s rotační hlavicí jsou navrženy tak, aby využívaly cyklického pohybu, zatímco planžetové strojky Braun pracují s účinným bočním pohybem, což umožňuje dosáhnout dokonalé kontroly a přesnosti. Planžety chrání pokožku před podrážděním a jsou společností Braun speciálně navrženy pro zajištění maximálního pohodlí při holení.

K čemu je potřeba čisticí centrum, když čistím svůj holicí strojek pod vodou?

Testy ukázaly, že používání stanice Clean & Charge je 10krát hygieničtější než pouhé opláchnutí pod tekoucí vodou. Kromě toho je používání mnohem pohodlnější, tj. při stisknutí tlačítka se váš holicí strojek automaticky vyčistí, nabije, promaže a vysuší.

Již vlastním čisticí centrum pro předchozí strojek Braun (Pulsonic nebo Synchro). Mohu jej používat se strojkem Series 9?

Ne, čisticí centrum Series 9 je nejnovější model z řady Braun Clean & Charge a nelze jej používat s předchozími modely. Nejnovější model čisticího centra poskytuje nejlepší technologii dostupnou v čisticích centrech.

Jak často je nutné měnit kazetu náplně čisticího centra?

Pokud čistíte strojek v centru dvakrát týdně, musíte měnit kazetu každé 2 až 3 měsíce, abyste si každý den mohli užívat příjemného pocitu z holení strojkem jako novým.

Máte nějaká doporučení, jak se holit s elektrickým planžetovým strojkem?

Doporučujeme se holit před sprchováním. Napněte pokožku a holte se proti směru růstu vousů. Holicí strojek držte vždy kolmo (90°) k pokožce. Udržujte rovnoměrný přítlak, abyste strojkem Braun dosáhli důkladného a pohodlného oholení. K zastřihování kotlet, knírku nebo bradky je u Series 9 k dispozici integrovaný zastřihovač dlouhých vousů s vynikající přesností. Stačí jej vysunout nahoru a tento pohodlný a přesný nástroj je připraven k použití.

Jak lze holicí strojek čistit?

Holicí strojky Braun Series 9 cc jsou vybaveny stanicí Braun Automatic Clean & Charge, která zaručuje lepší hygienu než voda z kohoutku. Čisticí stanice Clean & Charge s 5 funkcemi: automaticky čistí, nabíjí, promazává, vybírá čisticí program a vysouší, a to stiskem jediného tlačítka, a zaručuje tak trvale vysokou účinnost holení. Holicí strojky Series 9 jsou také vodotěsné do hloubky 5 m a umožňují plnou omyvatelnost.

Jak často je nutné měnit hlavici strojku?

Doporučujeme měnit všechny součásti holicí hlavice každých 18 měsíců. Na displeji je indikátor výměny dílů, který zajistí, že budete vždy vědět, kdy díly holicí hlavice vyměnit.

Má baterie paměťový efekt, který je znám z mobilních telefonů nebo notebooků?

Ne, strojky Series 9 využívají baterii Li-ion, která tento paměťový efekt nemá. Kdykoli ji můžete znovu nabít. Navíc se vyznačuje nízkým stupněm samovybíjení (srov. baterie NiMh). Baterie Li-Ion jsou proto nejvýkonnější baterie s nejdelší životností, které jsou pro holicí strojky Braun k dispozici.

Kde se holicí strojek Series 9 vyrábí?

Stejně jako všechny špičkové holicí strojky Braun se strojky Series 9 navrhují, vyvíjí a vyrábí v Německu, aby byla zajištěna nejlepší kvalita zpracování a spolehlivost. Naše holicí strojky jsou navrženy a testovány tak, aby vydržely alespoň 7 let, takže můžete tuto jedinečnou řadu Series 9 užívat bez obav dlouhou dobu.

Hodnocení a recenze

Tato oblast umožňuje spotřebitelům, jako jste vy, vyjádřit své vlastní názory a komentáře. Společnost Braun nereprezentuje ani nezaručuje přesnost jakýchkoli prohlášení nebo tvrzení o produktech zde uvedených, ani nesouhlasí s názory vyjádřenými v této části.