Braun Smart IPL Skin i·expert, Domácí Odstranění Chloupků, Pouzdro, Holicí Strojek Venus, 3 Hlavice, PL7253

  • Náš nejrychlejší způsob, jak v domácích podmínkách dosáhnout hladké pokožky na dobu jednoho roku¹: viditelné výsledky již za 3 týdny.

  • První chytrý systém IPL na světě s inteligentní odezvou, který se učí a přizpůsobuje se unikátně vaší pokožce.

  • Nejlepší výsledky snadno a bez pochyb: jediný přístroj IPL se zpětnou vazbou v reálném čase a chytrou detekcí připojené hlavice. Jako byste měli doma svou vlastní kosmetičku.

  • Vždy bezpečný: vestavěná ochrana pokožky a UV filtr vám nabízejí maximální bezpečnost a optimální výsledky. Jediný přístroj IPL², který automaticky přizpůsobuje každý záblesk tónu vaší pokožky.

  • Šetrný k pokožce: pohodlný a prakticky bezbolestný i v citlivých oblastech. Pro použití od hlavy k patě: pomocí speciálně navržených hlavic pro obličej a tělo jej můžete použít na nohy, paže, hrudník, záda, obličej, podpaží, a dokonce i intimní oblasti.

  • Váš osobní plán epilace: náš chytrý kalendář plánuje a automaticky se přizpůsobuje vašemu nabitému životnímu stylu.

  • Vezměte si ho všude s sebou! Exkluzivní prémiové pouzdro pro snadné balení při cestování a bezpečné uložení: uschová přístroj IPL a všechny nástavce na jednom místě.

Přístroj Skin i·expert IPL v přední části, aplikace Skin i·expert na mobilních zařízeních zobrazující různá uživatelská rozhraní.

Exkluzivní bezplatná aplikace

Inteligentní systém Skin i·expert se zpětnou vazbou se naučí, co požadujete, a přizpůsobí epilaci vaší pokožce. Bezplatná propojená aplikace vás povede v reálném čase, abyste vždy postupovali správně.

Tři různé nástavce IPL pro obličej a oblast třísel, trup a podpaží

Přesný a důkladný od hlavy až k patě

Tento přístroj IPL má přesné nástavce na menší citlivé partie, jako jsou obličej a intimní oblasti (včetně stydkého pahorku, velkých stydkých pysků, hráze a okolí análního otvoru), standardní nástavec na podpaží a široký nástavec na větší oblasti těla, jako jsou hrudník nebo stehna.

Žena používající přístroj IPL v oblasti bikin

Hladká pokožka i v citlivých partiích

Pouhým stisknutím tlačítka přizpůsobují 2 režimy pro citlivou pokožku intenzitu světla tak, aby pokožka byla dlouhodobě hladká i v citlivých a choulostivých partiích. Snadné použití, ideální pro začínající uživatele.

Zařízení IPL zobrazující různé možné úrovně intenzity

Vestavěná ochrana pokožky

Odstín pokožky se v různých částech těla liší, proto snímač pokožky (s UV filtrem) snímá vaši pokožku 80krát za sekundu, aby rozpoznal i ty nejmenší rozdíly v odstínu pleti. Automaticky tak přizpůsobuje sílu každého záblesku různým oblastem těla. To vám přináší dokonale vyvážený výkon pro dlouhodobé, bezpečné a snadné výsledky při domácím použití.

Zařízení IPL s vysokorychlostními záblesky

IPL s připojeným kabelem

Na rozdíl od bezdrátových IPL přístroje IPL Skin i·expert s kabelem vždy maximalizují výkon a rychlost záblesků, s výkonem až 6 J/cm² a rychlými záblesky každých 0,5 sekundy. Tento plynulý proud vysokorychlostních záblesků zajišťuje bezproblémový klouzavý pohyb a minimalizuje opomenutí některých míst.

Tabulka barevných tónů pokožky a typů chloupků s širokou škálou odstínů pleti

Typová tabulka tónu pokožky a typů chloupků

Díky exkluzivní² integrované ochraně pokožky se výkon automaticky přizpůsobuje odstínu vaší pokožky.
Přístroj Braun IPL je vhodný pro širokou škálu odstínu pokožky od světlých až po středně tmavé odstíny pleti, s chloupky od přírodně světlých až po tmavě hnědé nebo černé. Technologie IPL je nejméně vhodná na velmi světlé, zrzavé, šedé nebo bílé chloupky, kde je méně melaninu absorbujícího světlo.

¹Při dodržování režimu. Výsledky se u jednotlivých osob mohou lišit.
²Technologie sdílená se společností Cyden.

Co je v balení?

expand and collapse icon

Hodnocení a recenze

Souhlas pro soubory cookies