Silk-expert Pro 5 PL5129 IPL se 4 doplňky: přesná hlava, mini holicí strojek na obličej, holicí strojek Venus Extra Smooth, kosmetické pouzdro.

  • Nejbezpečnější a nejrychlejší: nejúčinnější IPL na světě¹. Viditelné snížení růstu chloupků až na 6 měsíců² v pohodlí vašeho domova.

  • Bezpečné IPL zařízení na snížení růstu chloupků u žen i mužů: získal akreditaci asociace Skin Health Alliance (Aliance pro zdraví pokožky).

  • Chytré zařízení na snížení růstu chloupků: snímač odstínu pokožky SensoAdaptTM kontinuálně snímá odstín pokožky a přizpůsobuje ji intenzitu záblesků tak, aby bylo snížení růstu chloupků bezpečné a účinné.

  • Vše potřebné: obsahuje mini holicí strojek na obličej a holicí strojek Venus na odstranění chmýří před provedením epilace technologií IPL.

  • Kompaktní design: o 15 % menší, 25 % lehčí oproti předchozí generaci. 400 000 záblesků zaručuje viditelné snížení růstu chloupků.

  • Zaregistrujte svůj produkt a získejte 5 let záruky.

¹Účinnost založená na kombinaci velikosti okénka, rychlosti a energie. Společná technologie se společností Cyden.
²Dodržujete-li doporučený rozvrh ošetření. Výsledky se mohou u jednotlivých osob lišit.

Braun Silk-expert Pro 5

Nejbezpečnější IPL díky technologii SensoAdapt³
Odstíny pokožky na celém těle se vzájemně liší, proto senzor SensoAdapt (s ochranou proti UV) kontinuálně snímá odstín pokožky a přizpůsobuje světelné pulzy tak, aby co nejšetrněji docílil toho nejúčinnějšího a viditelného snížení růstu chloupků.

³Technologie sdílená se společností Cyden.

Braun Silk-expert Pro 5
Doporučuje Skin Health Alliance

Doporučuje Skin Health Alliance

Dermatologicky akreditováno přední mezinárodní dermatologickou organizací (Skin Health Alliance), která pracuje s dermatology a vědci⁴.

⁴JUL07, regionální roční licence Skin Health Alliance, 2021

Bezpečný a účinný

Přesné snížení růstu chloupků

Přesná a důkladná péče o každou část těla. Tento přístroj IPL je opatřen přesným nástavcem, který je vhodný pro menší a citlivé oblasti, jako je obličej či intimní partie.

Kompletní režim pro tělo a obličej

Kompletní režim pro tělo a obličej

Připravte svou pokožku a před každým provedením epilace technologií IPL si oholte chloupky. Použijte před použitím přístroje Braun Silk expert Pro 5 k odstranění chmýří z obličeje mini depilátor na obličej nebo si oholte tělo holicím strojkem Venus.

Zjistěte, jestli je IPL pro vás to pravé

Zjistěte, jestli je IPL pro vás to pravé

Braun IPL je vhodný pro širokou škálu odstínu pokožky od světlých až po středně tmavé odstíny pleti, s chloupky od přírodní blond až po tmavě hnědou nebo černou. Technologie IPL je nejméně vhodná na velmi blond, zrzavé, šedé nebo bílé chloupky, kde je méně melaninu absorbujícího světlo.

10 stupňů intenzity

10 stupňů intenzity

10 stupňů intenzity IPL zajistí, že intenzita záblesku odpovídá správnému odstínu pokožky. Použijte ji pro maximální účinnost a profesionální bezpečnost doma.

Rychlé odstranění chloupků

Rychlé snížení růstu chloupků

Model Silk-expert Pro 5 je nejrychlejší IPL přístroj na trhu – až 125 záblesků za minutu. Trvalé vysokorychlostní záblesky umožňují snadné a efektivní ošetření.

Snížení růstu chloupků, které vydrží

Viditelné snížení růstu chloupků

IPL přístroj s až 400 000 záblesky: pro odstranění chloupků z těla a obličeje na dobu přibližně 22 let, bez nutnosti výměny lampy.

3 jemné režimy

3 jemné režimy

Normální, jemný nebo extra jemný režim. Snadné snížení úrovně výkonu zařízení při ošetřování citlivých oblastí.

Co je v balení?

expand and collapse icon

Hodnocení a recenze

Souhlas pro soubory cookies