Silk-expert Pro 3 PL3129 IPL se 4 doplňky: přesná hlava, Face Mini depilátor na obličej, holicí strojek Venus, pouzdro na zip

  • 1 rok hladké pokožky. Viditelné výsledky za pouhé 4 týdny¹.

  • Díky snímači Skin Pro (SensoAdapt™), který automaticky a nepřetržitě přizpůsobuje výkon odstínu vaší pokožky, pracuje přístroj optimálně v každé části těla.

  • Až 100 záblesků za minutu pro snadnou epilaci a méně neošetřených míst.

  • Šetrný k pokožce díky jemnému režimu, který snižuje intenzitu světla v choulostivých oblastech, jako jsou obličej, podpaží nebo bikini oblast.

  • Několik hlav pro péči od hlavy až k patě. Standardní hlava na podpaží a dolní část nohou a přesná hlava na obličej a bikini oblast.

Silk-expert Pro 3

1 rok hladké pokožky z pohodlí domova¹.

Rychlý, přesný a šetrný.

Silk-expert Pro 3
Dlouhodobě hladká pokožka díky technologii SkinPro (SensoAdapt™)²

1 rok hladké pokožky¹ díky technologii SkinPro (SensoAdapt™)²

Odstín pokožky se v různých částech těla liší. Snímač Skin Pro (SensoAdapt™, s UV filtrem) proto nepřetržitě snímá pokožku a automaticky přizpůsobuje sílu každého záblesku různým oblastem těla.

Výkonný a šetrný

Výkonný a šetrný

Snímač SkinPro (SensoAdapt™) nepřetržitě snímá odstín pokožky 80× za sekundu a automaticky upravuje intenzitu světla, aby zajistil dokonalou rovnováhu mezi rychlostí výsledků a šetrností k pokožce.

Vaše pleť je v dobrých rukou

Vaše pleť je v dobrých rukou

Díky technologii SkinPro (SensoAdapt™) a zabudovanému UV filtru si můžete užívat komfortního a prakticky bezbolestného ošetření IPL u sebe doma. Alternativa pro laserové odstranění chloupků.

Dlouhodobě hladká pokožka

1 rok hladké pokožky¹

Silk·expert Pro 3 je přesný a důkladný a dodává se s přesným nástavcem, který umožňuje ošetřovat malé a obtížně přístupné oblasti.

Hladká pokožka i v choulostivých partiích

Hladká pokožka i v choulostivých partiích

Pouhým stisknutím tlačítka přizpůsobuje jemný režim intenzitu světla tak, aby byla pokožka dlouhodobě hladká i v citlivých a choulostivých partiích. Ideální také pro nové uživatele.

Méně opomenutých oblastí

Méně opomenutých oblastí

Silk-expert Pro 3 je jedním z nejrychlejších Braun IPL na trhu² – se záblesky každých 0,6 sekundy. Nepřetržité, vysokorychlostní záblesky umožňují snadné klouzání a méně opomenutých míst.

3 úrovně intenzity

3 úrovně intenzity

Tyto 3 úrovně intenzity zajišťují, že intenzita světla je správná pro váš tón pokožky.

Vyroben, aby vydržel

Vyroben, aby vydržel

Silk-expert Pro 3 je zkonstruován tak, aby měl životnost přibližně 16 let a vydržel až 300 000 záblesků – to vše bez nutnosti výměny lampy³.

Zjistěte, jestli je IPL pro vás to pravé

Zjistěte, jestli je IPL pro vás to pravé

Braun IPL je vhodný pro širokou škálu tónů pokožky od světlých až po středně tmavé tóny pleti, s chloupky od přírodní blond až po tmavě hnědou nebo černou. Technologie IPL je nejméně vhodná na velmi blond, červené, šedé nebo bílé chloupky, kde je méně melaninu absorbujícího světlo.

¹Při dodržování režimu. Výsledky se u jednotlivých osob mohou lišit.
²Technologie sdílená se společností Cyden.
³Nejedná se o záruku na dobu životnosti zařízení.

Co je v balení?

expand and collapse icon

Hodnocení a recenze

Souhlas pro soubory cookies