Mikrovibrace pro zkrášlení obličeje – inspirace japonskou praktikou péče o pleť

Mikrovibrace pro zkrášlení obličeje – inspirace japonskou praktikou péče o pleť

Inspirace japonskými praktikami péče o pokožku

Neabsorbující mikrovibrační hlava inspirovaná japonskými praktikami péče o pokožku, kde je základem denní péče jemnost, poskytuje mikrovibrační efekt na pokožku, kterou jemně poklepává. Je určena k použití s krémy a séry pro každodenní použití. Mikrovibrační hlava pomáhá lépe aplikovat přípravky a vylepšuje vzhled pleti.

Mikrovibrace pro lepší vzhled pleti¹

Nová mikrovibrační hlava poskytuje ultra jemné, vysokorychlostní impulsy a přizpůsobuje se konturám obličeje. Má dva režimy intenzity pro různé potřeby a dá se používat, i když je zařízení vypnuté, pro příjemný chladivý pocit na pokožce.

¹pro lepší aplikaci přípravků pro péči o pokožku

Braun FaceSpa Pro je zkrášlující zařízení 3v1 na obličej určené k dosažení vzhledu jako ze salónu a s dalšími výhodami.

Mikrovibrační hlava je štíhlá kovová tónovací hlava pro lepší aplikaci krémů a sér. Získejte zářivou čistou kůži s lepším vzhledem. Neabsorbující kovová tónovací hlava vám pomůže aplikovat krémy nebo séra, aniž byste přišli jenom o kapku přípravku.

Zářivá pokožka
Čistá pokožka
Vylepšený vzhled pokožky

Precizně epiluje 4x kratší chloupky než vosk.

Jemně čisticí, dermatologicky testováno.

Ultra jemné vklepávání pro lepší aplikaci přípravku pro péči o pleť.

Ultra jemné pohyby při vklepávání pro revitalizaci pokožky.

Začněte s vklepáváním u brady a jemně pokračujte směrem nahoru pomocí ultra jemných vysoce rychlých pohybů poklepávání zařízení Braun FaceSpa Pro, které jsou určeny k revitalizaci pleti. Při rychlosti poklepávání 25 poklepů za sekundu je Braun FaceSpa Pro mnohem rychlejší než ruční vklepávání. A 4 individuální nastavení umožňují upravit intenzitu a rychlost.