Salon krásy u vás doma

Salon krásy u vás doma

Není vždy jednoduché najít si čas na návštěvu salonu krásy.

Nyní se tím nemusíte zatěžovat, protože s pomocí těch správných zařízení a produktů si salon krásy můžete zařídit doma. Zde najdete několik tipů pro zářivou a hedvábnou pleť, aniž byste museli vkročit do salonu.

Braun Silképil SkinSpa –získejte doma hladkou pokožku jako ze salonu

Péče o pokožku na obličeji je jen začátek. Pečujte o celé své tělo z pohodlí svého domova. Používejte ve sprše epilátor Braun Silk-épil SkinSpa, začleňte jej do své denní péče o pleť a získejte doma zážitek jako z návštěvy salonu. Provádějte peeling, epilujte, holte, zastřihávejte a masírujte.
Různé nástavce zanechají vaši pokožku bez chloupků a hedvábně hladkou.Dle své potřeby můžete použít nástavec pro hloubkovou masáž a kartáčky na tělo s rozsáhlou řadou peelingů, hydratačních krémů a masážních olejů. Zde je několik doporučení, abyste s řadou SkinSpa dopřáli u sebe doma pokožce dokonalou péči:

Braun Silképil SkinSpa – získejte doma hladkou pokožku jako ze salonu

Produkty k použití s nástavcem pro hloubkovou masáž

Ve sprše – použijte masážní olej nebo peeling
Používání nástavce pro hloubkovou masáž ve sprše pomáhá stimulovat cirkulaci krve.

Po sprše – použijte před nanesením zpevňujícího krému nebo krému proti celulitidě
Nástavec pro hloubkovou masáž je skvělým nástrojem na jemnou masáž. Můžete ho kombinovat s krémem proti celulitidě.

Po sprše – použijte s masážním olejem
Hýčkejte se za pomoci nástavce pro hloubkovou masáž s přírodním masážním olejem pro relaxační zážitek jako z lázní u vás doma.

Produkty k použití s nástavcem pro hloubkovou masáž

Produkty k použití s peelingovými kartáčky na tělo

Rozmazlete se doma krátkou péčí o svou pleť a získejte hebkou pokožku jako ze salonu. Po epilaci použijte jemný kartáček nebo kartáč pro hloubkový peeling a odstraňte odumřelé buňky pokožky a zabraňte zarůstání chloupků. Peeling pomáhá pokožce účinněji vstřebávat revitalizační a hydratační mléka.
Ve sprše – použijte s vaším obvyklým sprchovým gelem nebo peelingem. Všechny kartáčky Silk-épil SkinSpa lze použít ve vaně nebo sprše s jakýmkoli sprchovým gelem nebo peelingem. Kartáč pro hloubkový peeling je vytvořen k tomu, aby vás zbavil zarůstajících chloupků – pro hloubkový peelingový účinek jej použijte s peelingem. Jemný kartáček je určen na citlivější oblasti. Použijte jej se svým oblíbeným sprchovým gelem a získejte luxusně hladkou pleť.

Produkty k použití s peelingovými kartáčky na tělo

Braun FaceSpa Pro -péče o pleť na obličeji u vás doma

Braun FaceSpa je skvělou volbou pro všechny potřeby péče o pleť u vás doma. Zde najdete několik tipů od Braun ohledně produktů, které můžete použít s vaším zařízením Braun FaceSpa.

Braun FaceSpa – péče o pleť na obličeji u vás doma

Používejte jako součást svého běžného čištění pleti kartáček na obličej

Jako důležitou součást vaší každodenní péče o pleť použijte různé čisticí a peelingové kartáčky v kombinaci s vaším oblíbeným pleťovým peelingem. Abyste dokonale vyhověli potřebám své pleti, máte na výběr z řady různých typů kartáčků:

Každodenní čištění

Každodenní čištění

Na každodenní čištění si v závislosti na citlivosti vaší pleti vyberte jemný nebo běžný čisticí kartáček.

Hloubkové čištění pórů

Hloubkové čištění pórů

Na hloubkové čištění pórů jednou týdně použijte kartáč pro peeling. Kartáček pro peeling použijte se speciálním peelingovým gelem, který vyhovuje typu vaší pleti.

Zlepšete vstřebávání pleťových krémů

Po čištění použijte nástavec pro revitalizaci pokožky, abyste zlepšili vstřebávání krémů a pečovali tak o svou pleť ještě lépe. Nástavec pro revitalizaci pokožky zajišťuje jemný peelingový efekt, a proto je vaše pleť připravena lépe vstřebat váš oblíbený krém nebo sérum. Aby vaše péče o pleť byla co nejúčinnější, použijte jej před nanesením krémů.
Doporučení od Braun – zkuste použít nástavec pro revitalizaci pokožky spolu s regeneračním krémem Olay Regenerist Micro-Sculpting Cream – ideální kombinaci pro vaši péči o krásu. Případně jej použijte pouze s vodou a získejte hladší pleť již po třech ošetřeních.

Jemná a rovnoměrná aplikace make-upu

Houbičkový aplikátor Braun FaceSpa lze použít s vaším běžným make-upem. Zajistíte si tak dokonalý výsledek. Vyzkoušejte jej s jakýmkoli krémovým nebo tekutým make-upem, včetně vašeho obvyklého BB nebo CC krému, a získejte dokonalou pleť.
Make-up můžete nanést přímo na houbičkový aplikátor, nebo na váš obličej a pak jej do pleti zapracovat. Kraje houbičkového aplikátoru jsou skvělé pro lehké konturování okolo citlivých oblastí, jako jsou lícní kosti nebo oči. Aby houbička zůstala v dobrém stavu, po použití ji dle potřeby opláchněte.

Jemná a rovnoměrná aplikace make-upu

Mohlo by se vám líbit

Sada pro krásu Silk-épil

Sada pro krásu Silk-épil

Bezchybně hladká pokožka od hlavy až k patě.

Braun FaceSpa Pro

Braun FaceSpa Pro

První zařízení vše v jednom na světě

Souhlas pro soubory cookies