Nová zařízení pro hladkou pokožku a odstranění chloupků

Nová zařízení pro hladkou pokožku a odstranění chloupků

Nová generace epilátorů

Epilace se v posledních letech rapidně změnila. Od prvních zařízení, která pomáhala ženám při každodenním odstraňování chloupků, až k moderním zařízením, která fungují dokonce i ve vaně nebo sprše – epilátory jsou stále dostupnější!Nová zařízení jako nejnovější Braun Silk-épil s technologií SensoSmart™ jsou dalším krokem ve zkrášlovacích technologiích, které pomáhají být krásná (#BeautyReady).

Máte bolestivé zkušenosti se staršími epilačními zařízeními?

Třeba s epilátorem starším než 10 nebo 15 let? Nebo ještě používáte staré zařízení své maminky? Proč to kůži dělat těžší, než to musí být? Technologie Braun se v poslední době natolik vyvinuly, že přinášejí několik zcela aktualizovaných technologií – voděodolné systémy, širší hlavy pro rychlejší odstraňování chloupků, masážní válečky pro citlivé oblasti a výkyvnou hlavu, která se přizpůsobuje vašim křivkám. Je to zcela nový způsob uvažování o odstranění chloupků.

První chytrý epilátor na světě: SensoSmart™ pro skvělé výsledky od prvního použití.

Nová generace epilátorů Braun zahrnuje technologii SensoSmart™, která vám dává do rukou odborné vedení strojku.

Braun Silk-épil 9 s technologií SensoSmart™ v provozu

Inteligentní snímač vede vaši epilaci a zajišťuje použití správného tlaku pro odstranění ještě více chloupků jediným tahem. Červené světlo signalizuje, že tlačíte příliš silně, a vyzve vás, abyste upravili tlak pro dosažení ještě účinnější epilace.

Příliš silný tlak

Příliš silný tlak

Adekvátní tlak

Adekvátní tlak

Tipy a triky, jak provádět epilaci

Aby byla epilace co nejpohodlnější, je vhodné ji provádět večer. Vykoupejte se ve vaně nebo si dejte teplou sprchu, začněte nohama a skončete oblastí bikin a podpaží – jsou to nejcitlivější oblasti těla a pravděpodobně budou nejbolestivější. Pro odstranění chloupků potřebujete najít pořadí, které vám vyhovuje. Dejte si na čas, uvolněte se a používejte voděodolný epilátor, abyste ho mohli používat ve vodě.

Tipy a triky, jak provádět epilaci

Mohlo by se vám líbit

Sada pro krásu Silk-épil

Sada pro krásu Silk-épil

Bezchybně hladká pokožka od hlavy až k patě.

Epilátory Silk-épil značky Braun

Epilátory Silk-épil značky Braun

Seznamte se s kompletní řadou Silk-épil

Souhlas pro soubory cookies