Jak odstranit chloupky na obličeji

Jak odstranit chloupky na obličeji

Chloupky na obličeji jsou problémem, který je vždy vidět.

Každý, koho potkáme, se nejprve podívá na náš obličej. A většina z nás chce, aby naše chloupky na obličeji nebyly vidět. Není žádné překvapení, že existuje mnoho metod, jak je odstranit: můžete je epilovat, vytrhávat, provést epilaci voskem, cukrem, nití, opálit je, oholit nebo vybělit, použít krémy, lasery, IPL, elektrolýzu nebo make-up. Metody pro odstranění na povrchu jsou rychlé a jednoduché, ale brzy se objeví chloupky nové. Metody pro odstranění i s kořínky, jako jsou vosk a epilace, jsou dlouhotrvající. Epilace voskem ale dělá nepořádek a je těžké ji provádět doma, epilátory se sice používají jednoduše, jsou ale zase často velké a nepraktické, když potřebujete jen rychle upravit vzhled. Tak co teď?

1. Před odstraněním chloupků obličej vždy vyčistěte, abyste předešly ucpávání pórů

Před odstraněním chloupků obličej vždy vyčistěte, abyste předešly ucpávání pórů

2. Tipy, jak vybrat správnou metodu.

Holení
Odstraňuje chloupky tak, že vám hladká pokožka vydrží pouze 1–2 dny. To znamená, že budete muset být vždy připraveny na neustálou úpravu, především kvůli dorůstajícím chloupkům.
Tip: Abyste předešly podráždění, holte ve směru růstu chloupků.

Epilace voskem
Je dlouhotrvající (vydrží až čtyři týdny!), chloupky ale musí být alespoň 0,5 mm dlouhé, aby je vosk dokázal zachytit. Takže bohužel musíte nechat chloupky několik týdnů dorůstat, než je budete moci opět odstranit voskem.
Tip: Pokud vosk používáte poprvé, vosk nejprve vyzkoušejte na malém místě, které není vidět, než ho nanesete na velkou část obličeje.

Epilace
Odstraňuje chloupky i s kořínky a je rovněž dlouhotrvající (stejně jako vosk vydrží až čtyři týdny), dobrou zprávou ale je, že nemusíte tak dlouho čekat, až chloupky dorostou. Epilaci můžete provést u kratších chloupků – 0,02 mm! Navíc je rychlejší než pinzeta.
Tip: Pro větší pohodlí mějte během epilace pokožku napjatou.

Zastřihování
Zastřihování odstraní chloupky z povrchu oříznutím. Je tedy nejlepší pro malé úpravy a je skvělé pro tvarování obočí, abyste si zajistily dokonale klenuté obočí.
Tip: Ne každý se narodí s dokonale hustým obočím. Získejte perfektní tvar a vyplňte obočí pomocí make-upu, abyste zdokonalili svůj vzhled.

3. Naše doporučení: Absolutní kontrola a přesnost epilace obličeje s epilátorem Braun FaceSpa Pro.

Jeho přesná hlava je rychlejší než pinzeta, používá se snadněji a zachytává kratší chloupky než vosk – od 0,02 mm. Skvělý pro:odstraňování chloupků na citlivých partiích, jako je brada, horní ret, čelo nebo úpravy oblasti mezi obočím.

3. Naše doporučení

Jak se zbavit chloupků na obličeji – hladká pleť až na čtyři týdny.

Oblast mezi obočím:
Chloupky odstraňujte proti směru růstu. Automatická rotace Braun celý proces usnadňuje, takže epilaci můžete provést plynulým pohybem směrem nahoru. Na jednoduché úpravy si prohoďte ruku nebo změňte otáčky.

Části obličeje: horní ret
Pomalu a plynule přejíždějte epilátorem přes horní ret.

Části obličeje: oblast u uší a jemné chmýří, další oblasti
Delší chloupky doporučujeme nejprve zastřihnout, protože odstraňování delších chloupků je citlivější.

Tvarování obočí
Az arcepilátor nem alkalmas a szemöldök alapos formázásához. Az ív formázásához és kialakításához használja a Braun Face.

Jak se zbavit chloupků na obličeji – hladká pleť až na čtyři týdny.

Rychlejší a účinný – lepší než pinzeta

Díky 12 000 vytrhávacích pohybů za minutu je znatelně rychlejší a důkladnější než ruční pinzeta. Zachytí čtyřikrát kratší chloupky než vosk. A to nejlepší: protože chloupky odstraňuje i s kořínky, budete mít hebkou a nádhernou pleť bez chloupků až čtyři týdny.

Rychlejší a účinný – lepší než pinzeta

Mohlo by se vám líbit

Braun FaceSpa Pro

Braun FaceSpa Pro

První zařízení vše v jednom na světě

Epilátory Silk-épil značky Braun

Epilátory Silk-épil značky Braun

Seznamte se s kompletní řadou Silk-épil

Souhlas pro soubory cookies