Jak rychle získat čistou pleť

Jak rychle získat čistou pleť

Zde je důvod, proč přejít na zařízení pro péči o obličej.

Tato změna vaší péče o pleť je jednoduchá a přinese vám úžasné výsledky: za jedinou minutu vyčistíte tváře, T-zónu a bradu. Kartáček na obličej se stane nedílnou součástí vaší každodenní péče o krásu, protože ho můžete používat také ve sprše.

Až šestkrát lepší výsledky než běžné ruční čištění.*

Existuje mnoho faktorů (jako make-up, přirozený maz pokožky, obnova kožních buněk atd.), které mohou vést k nečisté pokožce a ovlivnit její zářivost. Správné čištění odstraňuje make-up a nečistoty a odhaluje zářivější pokožku.


(*v závislosti na typu kartáčku)

Podrobněji probereme, jak to funguje.

Díky tisícům jemných dotyků a jemným štětinkám zajišťují naše kartáčky na obličej hloubkové čištění pórů. Díky sonické technologii odstraní kartáčky na obličej každodenní nečistoty, mastnotu a make-up, které mohou ucpávat póry. Výsledek je až šestkrát lepší než běžné ruční čištění (při použití běžného čisticího kartáčku).

Připravuje vaši pokožku na lepší vstřebávání produktů.

Použití čisticího kartáčku na obličej Braun vám poskytuje hloubkové čištění pórů a připravuje vaši pokožku pro lepší hydrataci: vaše pokožka může vstřebat až o 30 % více složek než bez čištění.

Tato sada kartáčků je vše, co potřebujete pro zářivou pleť.

Je řada skvělých věcí, které můžete udělat, abyste se cítila fantasticky a vaše pleť vypadala přirozeně krásná. Braun navrhl kompletní sadu pro péči o obličej, která vám dává vše, co vaše pleť potřebuje: kartáček pro peeling, extra jemný kartáček, běžný kartáček, houbičkový aplikátor a nový kartáček pro revitalizaci pokožky.

Braun FaceSpa Pro

Podívejte se na video