Jak se provádí peeling

Jak se provádí exfoliace

Braun Silk-épil SkinSpa kombinuje epilátor a peelingový kartáček, takže získáte dokonalou kombinaci pro hladkou pokožku.

Peelingový kartáček SkinSpa odstraňuje odumřelé kožní buňky prostřednictvím 3 000 mikrovibrací za minutu, a je tak 4x účinnější než běžné ruční čištění.

Krok 1 : Vyberte si sprchový gel nebo mléko s oblíbenou vůní.

Krok 2 : Dejte si rychlou sprchu nebo relaxujte ve vaně.

Krok 3 : Dopřejte si pár minut relaxace a nechte póry, aby se otevřely

Dejte si vanu a relaxujte

Krok 4 : Proveďte exfoliaci výkonným zjemňovacím kartáčkem Silk-épil SkinSpa tak, jak vám to vyhovuje, od kotníků až po hrudník.

Krok 5 : Poté naneste obohacující hydratační mléko pro hedvábně hladký povrch.

Zjemňující kartáček Silk-épil SkinSpa pro hladkou pokožku

Jak předcházet zarůstání chloupků.

Zarůstající chloupek je chloupek, který roste stočeně zpět k cibulce a vytváří tak malý, někdy bolestivý hrbolek. Zarůstání chloupků je často důsledkem jejich holení příliš těsně u cibulek. Abyste se vyhnuli zarůstání chloupků, pokuste se pravidelně provádět exfoliaci – pomáhá odstranit odumřelé kožní buňky a „čistí kanálky“, takže chloupky mohou růst tím správným směrem. Provádění exfoliace však doporučujeme provádět jednou týdně a ideálně přibližně 2 dny před epilací.

Rituály krásy Remove & Restore byly přepracovány slavnou odbornicí na krásu Abi Aksoyovou a dermatoložkou Dr. Benedettou Brazzini

Dermatoložka Dr. Benedetta Brazziniová

Slavná odbornice na krásu Abi Aksoyová a dermatoložka Dr. Benedetta Brazziniová působící na jedné ze známých londýnských klinik na Harley Street, vytváří dva přepychové a opravdu jedinečné „rituály“ Remove & Restore. Naše odbornice nejenže vyvinuly tyto přepychové rituály krásy, ale také bezvýhradně podpořily působivé výsledky, které Braun Silk-épil SkinSpa přináší, a přivítaly změnu v péči o pokožku, kterou ženám nabízí.

Vyberte si mezi rychlým rituálem krásy ráno, kdy máte méně času, a uvolňujícím rituálem večer. Ať už si vyberete jakýkoli z nich, oba tyto rituály krásy poskytují stimulující zážitek, který zahání únavu a Remove & Restore pro pokožku hladší na dotek a zářivější na pohled – to vše díky Braun Silk-épil SkinSpa.

Mohlo by se vám líbit

Sada pro krásu Silk-épil

Sada pro krásu Silk-épil

Bezchybně hladká pokožka od hlavy až k patě.

Epilátory Silk-épil značky Braun

Epilátory Silk-épil značky Braun

Seznamte se s kompletní řadou Silk-épil

Souhlas pro soubory cookies