Jak nanášet make-up rovnoměrně, aby byla vaše pleť dokonalá

Jak nanášet
make-up rovnoměrně,
aby byla vaše
pleť dokonalá

Braun rozumí nanášení.

Pokud nejste expertkou na konturování, může nanášení tmavších a světlejších odstínů, rozjasňování a konturování skončit špatně. Nesprávná technika může způsobit, že váš make-up bude vypadat nepřirozeně nebo bude nerovnoměrný. Ale nemějte strach. Make-up se dá nanášet rychle, snadno a jednoduše. Tajemstvím dokonalého konturování je správné nanášení.

Jednoduché řešení pro vaši pleť.Houbičkový aplikátor – ideální kompromis.

​Mějte dokonalý vzhled díky rovnoměrné aplikaci pomocí Braun FaceSpa a našeho houbičkového aplikátoru. Houbičkový aplikátor pomáhá zapracovat do pleti veškeré produkty péče o pokožku. Dělá divy s make-upem, BB krémy, CC krémy a všemi dalšími tekutými a krémovými produkty na pleť. Vlákna houbičky vstřebávají ideální množství produktu a umožní vám zapracovat jej v jemných, rovnoměrných vrstvách místo toho, abyste ho rozetřeli najednou.

Nanášejte make-up krouživými pohyby.

Pro přirozený vzhled vám houbičkový aplikátor pomůže snadno nanést bázi nebo make-up – to znamená aplikovat je malými krouživými pohyby a produkt jemně zapracovat do pleti. Braun FaceSpa zajistí jednoduché a bezproblémové nanášení.

Dostaňte se i k těžko dosažitelným místům.

Na těžko dosažitelná místa nebo citlivá místa okolo očí použijte zaoblené hrany. Make-up tak bude vypadat skvěle.

  1. 1. skvrny a pupínky
  2. 2. nateklé oči
  3. 3.kruhy pod očima
  4. 4. zarudnutí
  5. 5. černé tečky
Hydratujte a chraňte.

Nezáleží na tom, jaký máte typ pleti – je nezbytné svou pleť řádně chránit a připravit ji, než začnete aplikovat make-up. Pro pravidelné používání si vyberte jemný hydratační krém. Pro dokonale jemný vzhled můžete použít houbičkový aplikátor i k nanášení krému.

Po použití omyjte.

Aby houbička zůstala v dobrém stavu, jednoduše ji po použití omyjte.

Podívejte se, jak vám Braun FaceSpa díky zařízení vše v jednom zjednoduší život. Pro váš dokonalý vzhled.
Přesná epilace obličeje.

Téměř všechny ženy se zabývají chloupky na obličeji, především okolo rtů, na bradě, v okolí čelisti nebo v oblasti obočí. Pokud vám tyto malé chloupky kazí styl, jednoduše vyměňte hlavy: Na přesné a jemné odstranění použijte epilátor na obličej Braun FaceSpa.

Čistý začátek.

Nezapomeňte vždy začít s vyčištěným obličejem. Čisticí kartáčky Braun FaceSpa fungují šestkrát lépe než ruční čištění.* Abyste dokonale vyhověli potřebám své pleti, použijte různé kartáčky.


(*v závislosti na typu kartáčku.)