Jak předcházet zarůstání chloupků

Jak předcházet zarůstání chloupků

Abyste se vyhnuly zarůstání chloupků, provádějte peeling pravidelně.

Abyste se vyhnuly zarůstání chloupků, pokuste se jednou týdně provádět peeling – pomáhá odstranit odumřelé kožní buňky a „čistí kanálky“, takže chloupky mohou růst tím správným směrem. Ideální je provádět peeling přibližně 2 dny před epilací.

Co je to peeling?

​Peeling je termín pro odstraňování odumřelých buněk pokožky. Odstraněním odumřelých buněk pokožky odhalíte svěží a mladě vypadající pokožku, která neodolatelně září.

Jak předcházet zarůstání chloupků – dokonalý mini průvodce

Dávejte pozor: peeling sice pro vaši pokožku dělá divy, ale v některých případech byste ji měly odložit, např. pokud jste se spálily na slunci nebo máte otevřené rány či poranění.

Namočte se: Běžte do sprchy a namočte se od hlavy až k patě.

Krouživé pohyby: obrušujte svou pokožku jemnými krouživými pohyby. Zaměřte se především na holeně a lýtka, kde chloupky nejčastěji zarůstají.

Použijte svůj oblíbený výrobek nebo peeling a proveďte peeling.

Neobrušujte pokožku příliš hrubě. Pokud provádíte peeling citlivých partií, můžete použít jemnější produkt nebo měkčí kartáček.

Po sprše nebo koupeli naneste zvláčňující/hydratační mléko.

Pamatujte na pravidelnou hydrataci.

Jak předcházet zarůstání chloupků.
Použijte k peelingu Braun SkinSpa – funguje až šestkrát
lépe než ruční peeling.

Používání Braun SkinSpa je současně účinné i jedinečný zážitek. Sonický peeling přináší přes 3 000 mikrovibrací za minutu. Ideálně vyhovuje všem typům pokožky a preferencím: Braun má 2 různé kartáčky na tělo se speciálním určením: pro hloubkový peeling a jemný peeling.

Kartáč pro hloubkový peeling Braun

GJemný, ale efektivní kartáček s vysoce účinnými štětinkami a jedinečným trojúhelníkovým tvarem. Pravidelné používání zabraňuje růstu chloupků pod povrchem kůže a viditelně zlepšuje vzhled pleti.

Jemný kartáč pro peeling Braun

Tento velmi hustý kartáček s 10 000 jemných štětinek jemně odstraňuje odumřelé kožní buňky a stimuluje regeneraci pokožky. Pro neodolatelně hladkou a hedvábně hebkou pleť, které se nebudete moci přestat dotýkat.

Bezchybně hladká pokožka od hlavy až k patě.