Jak dlouho trvá epilace oproti odstraňování voskem?

Jak dlouho trvá epilace oproti odstraňování voskem?

Která metoda odstranění chloupků vám vyhovuje nejlépe?

Když přijde na odstranění chloupků, nabízí se spousta metod a každý člověk je jiný. Stačí se rozhodnout, kterou metodu považujete při svém životním stylu za nejlepší. Je také třeba vzít v úvahu, kolik času chcete odstranění chloupků věnovat.

Epilace znamená odstranění chloupků s kořínky, takže stejně jako vosk přináší dlouhotrvající výsledky.

Obě metody zajistí odstranění až na 4 týdny, ale epilace může být příjemnější, protože nemusíte čekat, až chloupky dorostou. Při voskování musíte čekat, až budou chloupky dost dlouhé, což může znamenat několik dní chlupatých nohou. Při epilaci můžete odstranit až 4krát kratší chloupky než při voskování.

Jaké jsou výhody epilace ve srovnání s odstraňováním voskem?

Epilátorem můžete odstranit chloupky tak miniaturní, jako je zrnko písku (0,5 mm), takže je epilace účinnější a chloupky dorůstají minimálně. Epilace je také vhodná při zaneprázdněném životním stylu, protože se snadno používá doma a výsledky trvají až 4 týdny. Má dlouhodobé výsledky jako odstranění voskem, ale bez nepříjemných pocitů a nepohodlí při aplikaci vosku doma nebo bez nutnosti čekat na objednaný termín v salónu. Nejlepší na tom je, že nemusíte čekat na výsledky nebo na to, až chloupky dorostou, abyste měli znovu hladkou pokožku bez chloupků.

Epilace voskem

Hebká kůže, která dlouho vydrží

Nemusíte se objednávat

Lepivé zbytky

Obtížné provádět doma

Měsíční náklady při objednávání

Epilace

Hebká kůže, která dlouho vydrží

Bez nepříjemných pocitů

Wet & Dry

Jednoduché použití doma

Jednorázový výdaj při nákupu zařízení

Proč epilovat a ne odstraňovat voskem?
Žádná otrava
Žádný nepořádek
Okamžité výsledky,
které trvají
Jak dosáhnu hladké pokožky při domácím ošetření?

Získání hladké pokožky je doma snadné díky celé řadě zařízení, která jsou dnes dostupná. Tajemství hladké, zářící pokožky, spočívá v pravidelném provádění peelingu, které se doporučuje provádět pravidelně před epilací i po ní. Některé epilátory, například ty z řady Braun SkinSpa, se dodávají také s kartáčky pro peeling a kartáčky na čištění obličeje pro kompletní domácí zkrášlovací procedury.