Jak pečovat o pokožku

Jak pečovat o pokožku

Tipy pro krásu

Vaše zářivá pokožka vám dodá nový sebevědomý vzhled a připraví vás na jakoukoliv situaci: kouzelné nové bikiny, minisukně na tanečním parketu, pouzdrová sukně v kanceláři. Nechte se inspirovat a získejte pro své nohy to nejlepší.

Proč bych měla provádět exfoliaci?

Po epilaci exfoliace pomáhá osvěžit vzhled pokožky tak, že odstraní odumřelé kožní buňky a odhalí novou hebkou vrstvu pokožky. Předchází také ucpání folikul, a zabraňuje tak nevzhlednému zarůstání chloupků. Pro nejlepší výsledky v oblasti exfoliace použijte Braun Silk-épil SkinSpa – epilátor a exfoliátor v jednou přístroji. Exfoliační kartáček odstraňuje odumřelé kožní buňky prostřednictvím 3 000 mikrovibrací za minutu, a přináší tak lepší a rovnoměrnější výsledky než běžné ruční čištění.

Proč bych měla provádět exfoliaci?

Tipy pro opalování

Získejte přirozené opálení, postupně a bezpečně tak, že budete svou pokožku chránit proti slunci používáním vysokého ochranného faktoru. Podvádějte s pomocí samoopalovacích přípravků Faux. Vyberte si hydratační krém na tělo, který obsahuje samoopalovací složky faux a vyhněte se nerovnoměrnostem způsobeným těžkopádným nanášením. Získáte tak jemné, pomalu získávané opálení a hydrataci, kterou v létě pokožka potřebuje pro přirozený opálený vzhled. Během léta představuje epilace vhodnější řešení než použití vosku, neboť nižší tlak na pokožku neodstraní opálení z vašich krásných hladkých nohou.

Tipy pro opalování

Tipy pro hydrataci

Přední odbornice na make-up Patricia O’Neill říká: „Když jsem na focení, vždy na nohy modelek nanáším hustou vrstvu tělového mléka. Je to základ pro zářivou hladkou pokožku a vytváří mimořádně dokonalý výsledek. Díky fotografickým světlům nebo přirozenému slunečnímu světlu navíc vytváří povrchový lesk.“ Uzamkněte ve vaší pokožce hydrataci díky tělovému oleji. Naneste jej ne déle než po 5 minutách po osprchování. Olej nejenže udržuje vaši pokožku nádherně hydratovanou, ale přispívá také k jejímu nádhernému lesku.

Tipy pro hydrataci

Rituály krásy Remove & Restore byly přepracovány slavnou odbornicí na krásu Abi Aksoyovou a dermatoložkou Dr. Benedettou Brazzini

Dermatoložka Dr. Benedetta Brazziniová

Slavná odbornice na krásu Abi Aksoyová a dermatoložka Dr. Benedetta Brazziniová působící na jedné ze známých londýnských klinik na Harley Street, vytváří dva přepychové a opravdu jedinečné „rituály“ Remove & Restore. Naše odbornice nejenže vyvinuly tyto přepychové rituály krásy, ale také bezvýhradně podpořily působivé výsledky, které Braun Silk-épil SkinSpa přináší, a přivítaly změnu v péči o pokožku, kterou ženám nabízí.

Vyberte si mezi rychlým rituálem krásy ráno, kdy máte méně času, a uvolňujícím rituálem večer. Ať už si vyberete jakýkoli z nich, oba tyto rituály krásy poskytují stimulující zážitek, který zahání únavu a přináší pokožku hladší na dotek a zářivější na pohled – to vše díky Braun Silk-épil SkinSpa.

Mohlo by se vám líbit

Sada pro krásu Silk-épil

Sada pro krásu Silk-épil

Bezchybně hladká pokožka od hlavy až k patě.

Braun FaceSpa Pro

Braun FaceSpa Pro

První zařízení vše v jednom na světě

Souhlas pro soubory cookies