7 důvodů, proč používat IPL značky Braun doma

7 reasons to IPL at home with Braun

7 důvodů, proč používat IPL značky Braun doma

Přístroj Braun Silk-expert IPL

1. Trvalé odstranění viditelných chloupků

Ostatní metody odstraňují chloupky pouze dočasně a vy můžete sledovat jejich dorůstání, Braun Silk-expert IPL řeší problém od základu: po výchozím oholení uspí hlavičky chloupků a naruší proces dorůstání. Výsledkem je trvalé odstranění viditelných chloupků a skvěle vypadající pleť.

Safe and tailored to your skin

2. Bezpečný a přizpůsobený vaší pleti

Braun Silk-expert je jediné IPL zařízení s technologií SensoAdapt™. Nejmodernější senzor tónu pleti neustále snímá vaši pokožku a automaticky upravuje intenzitu záření. Každý pulz tak přináší ideální množství světla pro bezpečné a účinné použití.

Účinné domácí řešení

3. Účinné domácí řešení

Braun Silk-expert je inspirován poslední profesionální IPL technologií používanou v salónech a na dermatologických klinikách. Společnost Braun ji upravila pro účinné použití i v pohodlí vašeho domova.

Rychlé ošetření

4. Rychlé ošetření

Klouzavý mód vám poskytne rychlé a účinné IPL ošetření. Je vhodný zejména pro ošetření větších oblastí pokožky, například oblastí nohou a rukou. Rychlé ošetření v pohodlí vašeho domova s vysokou úrovní světelnosti. Oblast nohou od kolen níže ošetříte v pouhých 7 minutách.

Jemný a bezbolestný

5. Jemný a bezbolestný

Braun Silk-expert IPL vyzařuje teplé světlo a nepohodlí je minimální. Pro první použití a citlivé oblasti jako tvář nebo oblast bikin je zde také jemný nebo extra jemný režim.

Pohodlný

6. Pohodlný

Díky zapojení do sítě můžete přístroj používat bez přerušení i na maximální výkon. Nemusíte tedy uprostřed přestat a přístroj dobít.

Dobře vynaložené peníze

7. Dobře vynaložené peníze

Ve srovnání s cenou odstranění chloupků v salónu nebude trvat dlouho a uvidíte finanční výhody tohoto IPL přístroje.

Průběžně snímá tón pokožky a upravuje intenzitu záření pro co nejbezpečnější a nejúčinnější ošetření.