Navržen tak, aby vydržel každodenní užívání. Se zárukou až 5 let.
indicator

Navržen tak, aby vydržel každodenní užívání.
Testován pro život.

Braun

Odolný design, který vydrží.

Ve společnosti Braun nejsou vyznávány principy spotřební ekonomiky založené na plýtvání. Naopak se má za to, že dobrý design by měl být jednoduchý, užitečný a vydržet opravdu dlouho.
Kombinace německého řemeslného zpracování, prvotřídních materiálů a přísného testování odolnosti znamená, že prémiové výrobky této značky jsou navrženy tak, abyste je mohli používat každý den po mnoho let.

Německá technologie

Odolnost začíná u výjimečného designu a precizního zpracování.

Prvotřídní materiály

Vysoce kvalitní materiály pro vynikající životnost a výkon.

Testování odolnosti

Prémiové výrobky značky Braun jsou důkladně testovány, aby se dosahovaly dlouhé životnosti.

Testován pro život.

Produkty značky Braun jsou ponořujeme do vody, chladíme, zahříváme, pouštíme na zem, třeseme s nimi a mačkáme tlačítka několik tisíckrát, abychom simulovali léta holení, zastřihování a epilování.

V tomto přístupu hraje klíčovou roli odolnost, proto si můžete být jistí, že je váš spotřebič značky Braun navržen tak, aby vydržel dlouho. Každý den. Po mnoho let.

Testován pro odolnost
Ve specializovaných laboratořích společnosti Braun jsou důsledně simulování roky používání, aby bylo zajištěno, že je váš produkt Braun navržen tak, aby vydržel dlouhé užívání.

Testován pro vodotěsnost
Prémiový holicí strojek i epilátor Braun je konstruován tak, aby vydržel až 24 hodin pod vodou, aniž by to mělo vliv na jeho fungování.

Testován pro klid duše
Holicí strojky Braun jsou testovány pádem z výšky až 1,5 metru, aby bylo zajištěno jejich správné fungování i po nárazu.

Testován v extrémních podmínkách
Holicí strojky a epilátory Braun vydrží hned několik cyklů působení extrémních teplot od -20 °C do +80 °C.

Testován pro výkon
Holicí strojek Braun je navržen pro mokré i suché holení, s pěnou i bez ní, aby byla zajištěna jeho dlouholetou účinnost při každém tahu.

Záblesky pro léta používání
Prémiové IPL přístroje Braun jsou navrženy tak, aby poskytly až 400 000 záblesků, což odpovídá 22 letům epilování celého těla*.

*Pouze pro ilustrační účely. Není garantováno zárukou.

Dárek, který vydrží

Navržen tak, aby vydržel každodenní užívání. Testován pro život.

Souhlas pro soubory cookies