Souhlas pro soubory cookies
  • Domů
  • Prodloužená záruka k výročí 100 let

Zaregistrujte se a prodlužte si záruku

Dobře navržený produkt vydrží léta.

no media found
no media found

Prodloužení záruky Braun

Společnost Braun se už od roku 1921 drží důležitého principu. Totiž, že dobře navržený produkt vydrží léta.

K našemu 100letému výročí vám s potěšením představujeme exkluzivní prodloužení záruky na vybranou řadu produktů Braun.

Zaregistrujte se níže a prodlužte si záruku na svůj produkt.

Máte ještě otázky?

Kde najdu číslo EAN/UPC?

Číslo EAN/UPC je kód složený až ze 13 číslic, který se obvykle nachází přímo pod čárovým kódem na balení produktu Braun.

Jak získám prodloužení záruky?

Po vyplnění výše uvedeného formuláře vám na e-mail přijde osvědčení o prodloužení záruky. Tento dokument si ponechejte spolu s účtenkou za produkt. Pokud bude třeba prodlouženou záruku využít, zašlete osvědčení spolu s dokladem o koupi do jednoho z našich servisních středisek Braun.

Jak budete zpracovávat mé údaje a informace?

Usilovně pracujeme na tom, abychom si s vámi vybudovali vztah postavený na důvěře. Takže s vašimi údaji nakládáme pečlivě, citlivě a způsoby, které tuto důvěru podporují. V tomto dokumentu se o tom dozvíte více, včetně toho, jaké údaje shromažďujeme, jak je používáme a chráníme a jak se můžete rozhodnout, jak s nimi naložíme. Naším cílem je pomoci vám porozumět, jak s vašimi údaji nakládáme, abychom zlepšili náš obsah, produkty, reklamy a služby.

Jak často mě budete kontaktovat?

Kontaktujeme vás jen jednou, abychom vám poslali osvědčení potvrzující prodloužení záruky.

Co když se rozmyslím a už nebudu chtít od společnosti Braun přijímat oznámení?

Žádný problém. Nastavení oznámení si můžete kdykoli změnit nebo přizpůsobit ve svém profilu. Pokud si přejete, abychom vám už nezasílali vůbec žádné zprávy, můžete také odstranit svůj profil nebo se z odběru oznámení kdykoli odhlásit.

Vztahuje se tento program na mou zemi?

Tento program rozšířené záruky se vztahuje na následující země: Rakousko, Belgie, Švýcarsko, Německo, Francie, Nizozemsko, Španělsko, Řecko, Itálie, Portugalsko, Hongkong, Austrálie, Nový Zéland, Česká republika, Slovenská republika, Maďarsko, Polsko, Rumunsko, Turecko, Rusko, SAE, Čína, Tchaj-wan, Korea

Kvalita a podpora.

Rádi vám zodpovíme jakýkoliv dotaz ohledně našich výrobků.

Servisní linka: (800) 11 33 22

¹Registrace čeká na vyřízení. Záruka se prodlužuje o 3 roky nad rámec zákonné záruky ve vaší zemi, která má délku 2 roky.