Jak získat „goatee“ (úprava vousů v podobě tzv. kozí bradky)
Jak získat „goatee“ (úprava vousů v podobě tzv. kozí bradky)

Jak získat „goatee“ (úprava vousů v podobě tzv. kozí bradky)

S univerzálním multifunkčním zastřihovačem Braun můžete holit, tvarovat a zastřihovat, pro získání dokonalého stylu vaší bradky.

Jediné, co musíte udělat, je vybrat si jeden z mnoha stylů vousů. ​​​​​S multifunkčním zastřihovačem Braun vytvarujete svou bradku snadno a rychle.

Jak si zastřihovat vousy

Krok 1

Začněte tím, že čistě oholíte obličej po stranách a krk pod bradou. Pročistí to váš vzhled a umožní bradce goatee vyniknout, bez rozptylujícího strniště.

Jak multifunkčním zastřihovačem vytvarovat bradku

Step 2

Dále si začněte zastřihovat bradku na jakoukoli délku budete chtít – s nastavitelným zastřihovacím nástavcem je to úplně na vás! Pro upravený a sexy vzhled je zastřihování třeba provádět jednou týdně. Pokud necháte své vousy přerůst, budou mít tendenci vypadat zanedbaně – takže nebuďte líní!

Naučte se úžasné úpravy vousů se zastřihovači vousů Braun

Krok 3

Zatřetí, vytvaruj detaily své „goatee“ bradky, ostré hrany po jejích stranách a horizontální linii pod bradou. Dodá to vašim vousům lepší tvar a umožní ještě více vyniknout. A o to jde – pohled přitahující „goatee“ bradka je záležitostí několika minut!

Později:

Mějte na paměti, že při nošení kozí bradky je důležité zajistit, aby celková plocha nikdy v obličeji nepřevládla. Nesmíte nechat bradku zdivočet po celém obličeji, musíte krotit její šířku. Protože čím širší bradka, tím plněji obličej působí. Nemluvě o tom, že pak už vypadá spíš jako maskování, a ne styl, a místo aby zkrášlovala, dělá přesný opak.

Trik spočívá v tom, nikdy neumožnit vousům natažení přes duhovky očí. Tak si můžete být jisti, že obličej bude mít tendenci vypadat štíhlejší a dojde k vytvořené vlastní symetrické rovnováhy. A co uděláte se zbytkem vousů je čistě na vás.

Váš všestranný holicí strojek pro jedinečné a přesné styly