Zastřihovat, holit anebo obojí – který je ten pravý způsob holení pro váš obličej?
Černé pozadí

Zastřihovat, holit anebo obojí – který je ten pravý způsob holení pro váš obličej?

S holicími strojky Braun a řadou pro tvarování nebudete vědět, co si vybrat.

Ať už toužíte po zastřižených vousech anebo hladkém oholení, vždy si vyberete způsob odstraňování vousů, který vám nejlépe vyhovuje.

Holicí strojek Series značky Braun v akci

Čisté oholení

Tato metoda umožňuje hladké oholení, které představuje nejrychlejší způsob dobré péče každý den. Není to jenom o vousech nebo stylu, ale o důkladném oholení, které zanechá vaši pokožku svěží a v pohodlí. Braun nabízí širokou škálu holicích strojků od vysoce výkonných Series 9 až po přenosné přístroje, které jsou vhodné a pohodlné na cesty. Máme rovněž speciální holicí strojky nabízející nové zážitky při holení jako je CoolTec a WaterFlex. Ať už hledáte cokoli, holicí strojky Braun vám vždy něco nabídnou.

Zastřihovače vousů Braun v akci

Zastřihování

Mít bradku je stále více trendy! Inspirujte se na našich stránkách, podívejte se na „Tvary obličeje“ a zjistěte, který styl je pro vás ten nejvhodnější. Jestli si chcete udržovat vousy anebo nechat narůst nové, bude je třeba zastřihovat. Proto budete potřebovat nástroj, který to dokáže. Vyvinuli jsme speciální zastřihovač s dokonalou přesností. Všechny vám poskytnou styl, který hledáte.

Zastřižení s multifunkčním strojkem Braun

Zastřihování a holení

Pokud jste se už nějakou dobu neholili, měli byste před holením zvážit zastřihnutí. Umožní vám to poté získat hladší oholení. K zastřihování vám doporučujeme multifunkční strojek Braun a k holení pak holicí strojek Braun Series.

Zastřižení s multifunkčním strojkem Braun

Pro všechny výše uvedené způsoby platí, že po ukončení holení je třeba holenou oblast opláchnout a vyčistit použitý holicí strojek nebo zastřihovač.

Najděte si nejvhodnější holicí strojek Braun

*Produkt na obrázku nemusí být ve vaší zemi dostupný.