Souhlas pro soubory cookies

Series 9 9394cc Wet & Dry shaver with Clean & Charge system and travel case, chrome

rating-staricon
(3)3.67 / 566% recommended

Braun Series 9 is the world’s most efficient electric shaver: the 5 shaving elements capture more hair in one stroke for a flawless shave. This foil shaver provides you with both a close and gentle shave, without compromise. The electric razor glides over skin and is suitable for wet or dry shaving. You can now shave cordlessly for longer (60 min) with 20% more battery than the previous Series 9. Includes Pro display with performance dashboard. All Series 9 shavers are made in Germany with premium craftsmanship.

Údržba

Vysoká výkonnost holicích planžet a bloků zastřihovače

Získejte zpět 100 % výkonu svého holicího strojku.

Najděte si vhodnou holicí planžetu a břitový blok

Náplně Clean & Charge

Najděte si vhodnou náplň Clean & Charge

Náhradní díly

Vyhledání náhradních dílů

Návod k použití

Stažení návodu k použití

Často kladené otázky

Časté dotazy

Jaký je rozdíl mezi strojkem s holicí planžetou a rotační hlavicí?

Strojky s rotační hlavicí jsou navrženy tak, aby využívaly cyklického pohybu, zatímco planžetové strojky Braun pracují s účinným bočním pohybem, což umožňuje dosáhnout dokonalé kontroly a přesnosti. Planžety chrání pokožku před podrážděním a jsou společností Braun speciálně navrženy pro zajištění maximálního pohodlí při holení.

K čemu je potřeba čisticí centrum, když čistím svůj holicí strojek pod vodou?

Testy ukázaly, že používání stanice Clean & Charge je 10krát hygieničtější než pouhé opláchnutí pod tekoucí vodou. Kromě toho je používání mnohem pohodlnější, tj. při stisknutí tlačítka se váš holicí strojek automaticky vyčistí, nabije, promaže a vysuší.

Již vlastním čisticí centrum pro předchozí strojek Braun (Pulsonic nebo Synchro). Mohu jej používat se strojkem Series 9?

Ne, čisticí centrum Series 9 je nejnovější model z řady Braun Clean & Charge a nelze jej používat s předchozími modely. Nejnovější model čisticího centra poskytuje nejlepší technologii dostupnou v čisticích centrech.

Jak často je nutné měnit kazetu náplně čisticího centra?

Pokud čistíte strojek v centru dvakrát týdně, musíte měnit kazetu každé 2 až 3 měsíce, abyste si každý den mohli užívat příjemného pocitu z holení strojkem jako novým.

Máte nějaká doporučení, jak se holit s elektrickým planžetovým strojkem?

Doporučujeme se holit před sprchováním. Napněte pokožku a holte se proti směru růstu vousů. Holicí strojek držte vždy kolmo (90°) k pokožce. Udržujte rovnoměrný přítlak, abyste strojkem Braun dosáhli důkladného a pohodlného oholení. K zastřihování kotlet, knírku nebo bradky je u Series 9 k dispozici integrovaný zastřihovač dlouhých vousů s vynikající přesností. Stačí jej vysunout nahoru a tento pohodlný a přesný nástroj je připraven k použití.

Jak lze holicí strojek čistit?

Holicí strojky Braun Series 9 cc jsou vybaveny stanicí Braun Automatic Clean & Charge, která zaručuje lepší hygienu než voda z kohoutku. Čisticí stanice Clean & Charge s 5 funkcemi: automaticky čistí, nabíjí, promazává, vybírá čisticí program a vysouší, a to stiskem jediného tlačítka, a zaručuje tak trvale vysokou účinnost holení. Holicí strojky Series 9 jsou také vodotěsné do hloubky 5 m a umožňují plnou omyvatelnost.

Jak často je nutné měnit hlavici strojku?

Doporučujeme měnit všechny součásti holicí hlavice každých 18 měsíců. Na displeji je indikátor výměny dílů, který zajistí, že budete vždy vědět, kdy díly holicí hlavice vyměnit.

Má baterie paměťový efekt, který je znám z mobilních telefonů nebo notebooků?

Ne, strojky Series 9 využívají baterii Li-ion, která tento paměťový efekt nemá. Kdykoli ji můžete znovu nabít. Navíc se vyznačuje nízkým stupněm samovybíjení (srov. baterie NiMh). Baterie Li-Ion jsou proto nejvýkonnější baterie s nejdelší životností, které jsou pro holicí strojky Braun k dispozici.

Kde se holicí strojek Series 9 vyrábí?

Stejně jako všechny špičkové holicí strojky Braun se strojky Series 9 navrhují, vyvíjí a vyrábí v Německu, aby byla zajištěna nejlepší kvalita zpracování a spolehlivost. Naše holicí strojky jsou navrženy a testovány tak, aby vydržely alespoň 7 let, takže můžete tuto jedinečnou řadu Series 9 užívat bez obav dlouhou dobu.

Hodnocení a recenze

Tato oblast umožňuje spotřebitelům, jako jste vy, vyjádřit své vlastní názory a komentáře. Společnost Braun nereprezentuje ani nezaručuje přesnost jakýchkoli prohlášení nebo tvrzení o produktech zde uvedených, ani nesouhlasí s názory vyjádřenými v této části.

rating-staricon
(3)3.67/5