Kartáč na vlasy Satin Hair 7 IONTEC BR710

Kartáč na vlasy Satin Hair 7 IONTEC. První světový kartáč na vlasy s aktivními ionty. Jediný kartáč na vlasy pro přepnutí na okamžitý lesk.

Přednosti

expand and collapse icon

IONTEC: Odhalí zářivé vlasy. Vítězí nad statickou elektřinou a rozcucháním.

Kartáč Braun Satin s technologií IONTEC je jedinečný. Kartáč Satin aktivně uvolňuje miliony iontů prostřednictvím malých zelených trysek, zatímco u ostatních kartáčů se ionty vyskytují pouze ve výrobním materiálu. Můžete dokonce zaslechnout tiché šumění. Všechny tyto ionty obalí vaše vlasy a zvítězí nad statickou elektřinou a rozcucháním pro stále zářivý vzhled. Pomáhají přitáhnout částečky vlhkosti ze vzduchu přímo do vašich vlasů. Což je velmi dobré pro zdraví vašich vlasů.

iontec

Snímatelný polštářek pro jednoduché čištění.

Jednoduše sejměte polštářek a očistěte ho pod tekoucí vodou. Váš kartáček tak bude stále ve skvělém stavu i po letech používání.

Detachable cushion for easy cleaning

Unikátní kartáčové hroty.

Již žádné ostré a poškozující hroty. Unikátní kartáčové hroty pro úžasně jemné pročesávání vlasů bez poškození.

Seamless bristles

Cestovní zámek. Aktivní ionty na cestu, prosím.

Ať už cestujete kamkoliv, váš kartáč vám zajistí stále zářivé vlasy. Jediným stisknutím tlačítka můžete vždy své vlasy pročesat a vrátit jim ztracený lesk, ať už na skvělé párty nebo po náročném dni v práci. Automatický cestovní zámek chrání iontové výstupní trysky, zatímco je kartáč Satin Brush v ochranném pouzdru.

Travel-lock

Vlastnosti

expand and collapse icon

Přenosný (bez síťového kabelu) – funguje na baterie, které jsou součástí balení

Kompaktní velikost

Pro pohodlné nošení v kabelce.

Hodnocení a recenze