IONTEC pro přesné a hladké účesy

Řada IONTEC pro přesné, hladké a zářivé účesy

IONTEC pro přesné a hladké účesy

s technologií IONTEC

Díky létům výzkumu je společnost Braun schopna nabídnout vám technologii IONTEC, která zaručuje dokonalý styling vlasů. Zatímco ostatní výrobci se spoléhají na pasivní ionty, společnost Braun dokázala spoutat ty aktivní, a může proto nabídnout zdravější vzhled a lesklejší vlasy, které se snáze udržují.

Technologie IONTEC značky Braun

Objevte svět aktivních iontů

Braun IONTEC technologie

Proč je technologie Braun IONTEC lepší než ostatní iontové stylingové produkty

Studie ukázaly, že množství iontů generovaných různými produkty se velmi liší. O jednotlivých produktech výrobci často tvrdí, že spoutali iontovou technologii, i když jsou výhody jejich produktů jenom stěží viditelné. Braun IONTEC však přináší optimální iontovou funkčnost s pomocí výjimečného systému, který generuje správný počet iontů a přivádí jej efektivně do vašich vlasů. To zaručuje, že vaše vlasy budou mít nádherný, lesklý a zdravý vzhled.

Vysoušeč vlasů Braun Satin Hair 7 s technologií IONTEC

Co jsou aktivní ionty?

Ionty jsou obecně atomy, které nesou pozitivní nebo negativní elektrický náboj. Aktivní ionty Braun mají negativní elektrický náboj a aktivně obalují prameny vlasů, čímž pomáhají zbavit se statického náboje, přenášejí vlhkost zpět dovnitř a obnovují lesk. Výsledkem je posílený lesk, obnovenou hladkost a snazší styling.

Všechny vlasy září, aniž je jediný z nich poškozen.
Teplovzdušný ondulační kartáč Braun Satin Hair 7 IONTEC.