Řada Colour Saver, díky které vaše barva vydrží déle

Řada Colour Saver, díky které vaše barva vydrží déle

Řada Colour Saver, díky které vaše barva vydrží déle

Technologie Braun Colour Saver

Pro minimalizaci poškození a blednutí barvených vlasů během stylingu společnost Braun vyvinula prémiovou technologii Colour Saver, která je součástí produktů řady Satin-Hair 7 Colour. Pomocí systému regulace tepla zaručuje dokonalou úroveň rozložení působícího tepla podle typu vašich vlasů. Snižuje tak blednutí a barva vlasů zůstává dlouho lesklá a bohatá. Pokud milujete barvené vlasy, ale nespokojíte se s poškozením a blednutím barev, které styling může způsobovat, s důvěrou se můžete obrátit na společnost Braun, protože má dostatek znalostí a schopností těmto nepříjemnostem zabránit. Modelová řada stylingových nástrojů společnosti Braun je tak dokonalá, že ji doporučují dokonce profesionálové značky Wella, odborníci na vlasové barvy.

Braun Colour saver technology

Pečujte o svou barvu pomocí Braun Satin-Hair Colour

Barvené vlasy jsou jemnější než přírodní vlasy, musí být proto chráněny speciálním způsobem. Jsou poréznější a náchylnější k blednutí a vysoušení, to může vést k neustále mdlému vzhledu. Barvené vlasy mají speciální potřeby. Pokud barva bledne a ztrácí lesk příliš brzy, ženy často věří, že je to způsobeno častým mytím, UV paprsky a chlorovanou vodou. Jenže ztráta sytosti barvy má ještě jeden skrytý důvod: Teplo.

Žehlička na vlasy Braun Satin Hair 7 Colour

Teplo – největší hrozba pro zdraví vašich vlasů

Nadměrné teplo je pro všechny vlasy škodlivé, ale barvené vlasy jsou na poškození teplem mnohem náchylnější. Testy odborníků společnosti Braun prokázaly, že barvené vlasy jsou mnohem citlivější na působení tepla než přírodní vlasy a že již teploty nad 180 stupni mohou způsobit závažné poškození obzvláště u barvených vlasů. Stylingové nástroje Braun Satin-Hair 7 Colour jsou jiné. Díky teplotám přizpůsobeným barveným vlasům a nastavitelné teplotní regulaci je snadné volit nastavení, které je pro vaše vlasy správné. Nevolte mezi krásnou barvou a dokonalým stylem – volte Braun a získejte obojí!

Technologie Braun Colour Saver

Ochrana barevného pigmentu s Braun Satin-Hair

Testy prokázaly, že čerstvě nabarvené vlasy blednou již po pěti mytích a tvarováních při teplotě nad 180 °C. Tak tomu je proto, že jemné molekuly pigmentu vytvářející lesk nejsou schopny odolat příliš vysokým teplotám. Pokud vaše vlasy budou příliš horké, ztratí svou barevnost. Výsledkem je to, že vaše nádherná barva rychle ztratí svůj lesk. Díky stylingovým přístrojům Braun Satin-Hair 7 Colour si můžete být jisti, že váš účes si zachová svou jemnou barvu a umožní vám se radovat s vysokého lesku delší

Přístroje Braun Satin Hair 7 Colour

Vyhněte se škodlivým stylingovým přístrojům

Vybledlé barvy a hrubá textura nejsou nutností – je možné se jim vyhnout správným přístrojem. Barvené vlasy vyžadují extra jemnou péči během stylingu. Díky technologii Colour Saver, která nabízí rovnoměrné rozložení tepla, keramické součásti, možnosti vlastního nastavení a barevnou indikaci teplotních limitů, jsou přístroje Braun Satin-Hair 7 Colour dokonalým partnerem pro barevné vlasy.

Žehlička na vlasy Braun Satin Hair 7 Colour. Nechte barvu, aby vydržela 2x déle.* S technologií Colour Saver a IONTEC.